o prsou

13. července 2016 v 7:00 |  O zdraví a nemoci
Fotka uživatele Izabela Klimová.
Ženy! Ve jménu zdraví zahoďte podprsenky a oslavujte svá prsa
Prsa jsou úžasná! Jsou krásná; dokáží nakojit děti a mají svojí vlastní inteligenci.
Prsa mají obrovskou sílu a význam pro rozvoj lidské společnosti. Dávají ženám jejich ženskou sílu a moc. Jsou zdrojem života pro další generace.
Vaše prsa si zaslouží významná ocenění, péči, rozmazlování a respekt.
Přesto všechno naše prsa trpí nebezpečnými účinky toxických látek v potravinách, vodě, vzduchu a toaletních potřebách. Jsou ponižována v médiích, degradována společenskými dogmaty a nesprávnou výchovou ke zdraví žen.
Před několika týdny jsem měla sen. Byla jsem na konferenci a organizátoři mne požádali, abych šla na podium a mluvila o zdraví prsou. Řekli mi, že je důležité, aby více lidí pochopilo, jak moc je důležité, aby ženy o svá prsa pečovaly. Požádaly mne, abych přednášela nahoře bez a tím získala větší pozornost přítomných lidí. Moje snová pozornost se zastavila u pocitu, zda se cítím dobře v situaci, že bych přednášela (polonahá) na podiu. To mne probudilo.
O několik dnů později Angelina Jolie oznámila široké veřejnosti své rozhodnutí, že plánuje si nechat preventivně svá prsa odstranit, aby tak předešla potenciálnímu nebezpečí rakoviny. Tato akce mne inspirovala ještě více k tomu, abych si uvědomila, jak moc je důležité mluvit o přirozené péči pro naše prsa. Jak moc naše životní prostředí, strava a životní styl, má dopad na naše zdraví. A tedy jak moc je důležité, abychom o svá prsa pečovaly.
Proto se s vámi chci podělit o pozitivní a inspirující zkušenosti, které chci touto cestou sdílet s ženami na jejich podporu, aby dokázaly více milovat svá prsa a mohly se tak dozvědět více o tom, jak se o naše úžasná prsa přirozeně start.
Pojďme společně pozvednout prsa na místo, které se zaslouží!

Prsa chtějí svobodu
Podprsenka omezuje přirozený pohyb lymfatických žláz a tekutiny v nich skrz psa, podpaždí a ramena. To má za následek koncentraci nežádoucích toxinů, které mohou být následně příčinou rakovinného bujení. Kostice podprsenky jsou to nejhorší, co může být. Pokud je kovová, může tak narušit přirozený tok energie přes oblast prsou. Nedávná nová francouzská studie ukázala, že ženy, které nenosí podprsenky, mají skutečně prsa v lepší kondici, i když jsou starší. Důvodem je volnost a přirozenost pohybu poprsí během cvičení, tance, chůze nebo běhu. Volné poskakování poprsí jim pak dodává možnost přirozené cirkulace lymfatického oběhu a přirozeného odvodnění. Přirozený pohyb těla dává uvolněným prsům možnost se hýbat, cvičit a tím být v dobré kondici.
Poprsí uvězněné v podprsence má tendenci ochabnout stejně tak jako jakýkoliv sval a nebo jiná část v těle, která se přestane přirozeným způsobem používat. Prsa v podprsence zakrní.
Jednou z příčin nadměrně velkého poprsí může být paradoxe užívání podprsenek, které brání přirozenému oběhu v lymfatických žlázách. Podprsenky též mají vliv na držení a stavu těla ženy. Tíha prsou, která je díky podprsence přenesena na ramena, ovlivňuje přirozené držení ramenou. Žena má tendenci se buď nepřirozeně zaklánět a nebo naopak se hroutit - choulit do sebe. Paradoxně tak může žena trpět bolestmi páteře.

Prsa potřebují masáž
V prsou neexistuje žádná svalová tkáň, z toho důvodu prsa potřebují pomoc při zajištění přirozeného krevního oběhu. Ženská prsa jsou převážně tvořena tukovou tkání, soustavou nervových zakončení a mléčných žláz a kanálků, pojivové tkáně a lymfatických uzlin. Vlastní pravidelná masáž prsou je důležitým cvičením pro ženy. Zabráníte tak tvorbě nežádoucích látek v těle, podpoříte jejich přirozenou schopnost držet tvar a svým vědomým fyzickým dotykem prohloubíte k nim svůj pozitivní vztah. Pro masáž používejte rostlinné oleje za studena lisované, jako jsou například kokosové, mandlové, a nebo jojobové oleje. Můžete k tomu přidat čisté esence éterických olejů jako je třeba růže, jasmín, nebo Clary Sage.
Nemluvím zde o masáži, kterou vám provádí muž nebo jiná žena. Mluvím zde výhradně o masáži, kterou si provádíte sama, abyste mohla lépe vědomě vnímat pocity, které skrze vaše prsa jejich masáží přicházejí. Tím podporujete své zdraví a přirozený tok ve vašem oběhovém systému.

Prsa jsou zdrojem tepla
Je velmi dobře zdokumentováno, že prsa jsou synchronizována a s potřebami novorozeněte. Dokáží se přizpůsobit jeho potřebám a mít tu správnou teplotu. Když je dítě hned po porodu přiloženo na tělo matky, mají prsa přirozenou schopnost přizpůsobit svoji teplotu potřebám dítěte. Pokud má matka dvojčata, dokáže každé prso individuálně reagovat na tělesné potřeby každého dítěte. Prsa tedy dokáží mnohem efektivněji regulovat teplotu, než-li novorozené dítě. Dokáží dítěti připravit mléko v správném složení a o správné teplotě dle aktuální okamžité potřeby dítěte.

Mateřské mléko je universálním lékem
Mateřské mléko je bezesporu to nejúžasnější jídlo, které má lidstvo k dispozici. Mateřské mléko je zcela unikátní svým složením a není možné jej ničím nahradit. (Pokud jste někdy slyšeli něco jiného, pak je to velký omyl!) Jeho chemické složení se totiž mění každou minutu a každý den a to tak, aby poskytlo naprosto přesnou a správnou výživu na podporu imunity, kterou dítě potřebuje. Prsa dokáží ze slin dítěte určit, které látky dítě momentálně nejvíce potřebuje. Existuje více jak 400 účinných látek, které prsa dokáží vyloučit do mateřského mléka a to včetně probiotik a velkého množství kmenových buněk. První mléko (kolostrum), které vyjde z prsou, je bohaté na imunitní faktory a je považováno za tekuté zlato, které je velmi důležité pro celoživotní zdraví dítěte. Mateřské mléko je také velmi důležitým lékem na mnoho zdravotních neduhů jako jsou opruzeniny, ušní záněty, záněty spojivek, bolesti v krku, rýma a mnoho dalšího. Když žena pravidelně kojí, pročišťují se její mléčné kanálky. Kojení je tak prevencí proti rakovině prsou v přímé závislosti na tom, jak dlouho žena své dítě kojí. Jinými slovy, je důležité, aby žena kojila co nejdéle a to v zájmu svého zdraví i zdraví dítěte. Dítě má přirozenou potřebu se nechat kojit do věku minimálně tří let.

Prsa jsou energetickým centrem
Tradiční čínská medicína (TCM) je komplexní systém zdraví, který je praktikován už tisíce let. Je založen na principu pohybu energií skrze tělo po meridiánech (energetických drahách) a akupunkturních bodech. Existuje šest hlavních meridiánů, které procházejí skrze oblast poprsí. Tři z nich mají vztah k ledvinám, játrům, žaludku. V místě jejich průchodu se nejčastěji tvoří usazeniny a uzliny, které se mohou zvrhnout ve zhoubný nádor. TCM lečí rakovinu prsou tím, že řeší příčiny energetické stagnace v pohybu energie čchi. Akupunktura a TCM jsou celostními způsoby léčby, jak podpořit zdraví vašich prsou a mohou být velmi dobře využity i v kombinaci s jinými ozdravnými technikami. Doporučuji, abyste si masírovaly akupresurní body na meridiánech - jejich držením a nebo hnětením - v okolí prsou. Podpoříte tak celkovou vitalitu a zdraví vašeho těla. Jak již bylo výše zmíněno, kostice mohou svým tvarem (tlak na tělo) a materiálem (energetické vlastnosti) ovlivňovat přirozené proudění energie čchi v meridiánech prsou. I proto je důležité, aby se prsa mohla volně pohybovat a tím přirozeným pohybem masírovat.

Prsa jsou jako kanárci
Už jste slyšeli o tom, že se dříve v dolech používali kanárci? Horníci používali kanárky, protože ti byli natolik sensitivní, že dokázali identifikovat sebemenší množství toxických látek ve vzduchu. Pokud se něco takového takové objevilo ve vzduchu, zdravotní stav kanárka se dramaticky zhoršil nebo dokonce zemřel. Horníci tak věděli, že musejí důl okamžitě opustit! Prsa jsou taky velmi citlivá. Prsa získávají informace z celého těla a shromažďují z něj toxiny a hormony. Když žena kojí, sliny dítěte se vstřebávají do dvorců. Tím se prsa dokáží okamžitě regenerovat a přizpůsobit novým potřebám dítěte. Poskytnou mu ty správné živiny pro imunitní systém. Vše je založeno na velice jemných receptorech v tkáni prsou.
Rakovina prsou je jedno nerozšířenějších onemocnění prsou žen v USA. Příčinou nejsou prsa jako taková a nebo naše genetická výbava. Naše prsa jsou jako kanárci, kteří nás informují, že je v našem těle něco špatně - něco naprosto jedovatého a pro tělo toxického. Díky tomu, že v současné době ve spojených státech používáme více jak 70-tisíc pro náš život nepřirozených chemikálií během poslední stovky let, žijeme v toxické polívce, která k nám přichází skrze vzduch, jídlo, vodu, naše domovy, auta, šaty a dalšího. Naše prsa nám dávají vědět, že potřebujeme provést velkou změnu v našem životním prostředí pro náš šťastný a spokojený život a pro život našich budoucích generací.

Prsa jsou poselstvím pro muže
Muži jsou zmatení, pokud žena nosí svá prsa v podprsence. Přirozeně vzrušená prsa jsou totiž jasným signálem pro může, že žena o něj jeví zájem. Pokud ale ženy nosí podprsenku, jsou z pohledu muže všechny neustále vzrušené. Historicky šlo o záměr v aristokratických kruzích. V dnešní době se z podprsenky stala společenská nutnost, která ale jde proti přirozenosti.

Prsa jsou krásná
Vaše prsa jsou naprosto dokonalá a přesně sedí právě k vám. Všechny druhy poprsí jsou krásná. Prsa mění svůj tvar a velikost v závislosti vnějších i vnitřních podnětech. To je vše naprosto v pořádku. Někteří muži mají rádi velké poprsí, jiní mají zase raději menší poprsí a ostatní třeba tak akorát velké. Bez ohledu na velikost a tvar jsou vaše prsa naprosto v pořádku. Milujte svá prsa! Mají obrovskou moc a jsou zdrojem velké síly a inteligence - jsou naprosto úžasná!
V Mongolsku je zvykem, že pokud se dítě cítí nespokojené a pláče, vyhrnou ženy své tričko a začnou tančit se svými prsy. Ty vesele poskakují a dítě se tak uklidní a je s nadšením ohromeno. Všichni se začnou smát na poskakující prsa - včetně mámy, babičky, dědečka, …! Smějte se a milujte svá prsa. Jsou úžasná.

Ženy, zahoďme své podprsenky a oslavujme svá krásná prsa!
Inspirováno: Kara
Fotka uživatele Izabela Klimová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ondcwhall | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 21:13 | Reagovat

cheap brand name viagra
http://genericonlineviaqra.com/
brand pfizer viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra prescription</a> OK’

2 Ondcwhall | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 22:25 | Reagovat

viagra lowest price
http://genericonlineviaqra.com/
best price viagra name brand online
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">generic viagra</a> OK’

3 RvdGralse | E-mail | Web | 28. ledna 2018 v 4:23 | Reagovat

soft tabs viagra http://genericonlineviaqra.com/ ok’

4 DxvIdople | E-mail | Web | 3. února 2018 v 20:01 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance america</a>
payday loan no credit check <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">fast payday loan</a>

5 DxvIdople | E-mail | Web | 4. února 2018 v 15:09 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday cash loan</a>
poor credit personal loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance america</a>

6 Vrcvieque | E-mail | Web | 5. února 2018 v 12:32 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra for sale</a>
alternative to viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra online</a>

7 MvsdGralse | E-mail | Web | 6. února 2018 v 14:52 | Reagovat

OK’
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">cheap viagra</a>
online prescription viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra without prescription</a>

8 Ldfbisse | E-mail | Web | 10. února 2018 v 1:32 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">generic viagra</a> generic viagra 100mg <a href=http://genericviaser.com/>buy viagra</a> ok’

9 yobgmeelm | E-mail | Web | 16. února 2018 v 15:01 | Reagovat

Hello! All! <a href="https://writeresearchpaper.us.com/">www dissertation paper</a> <a href=https://writeresearchpaper.us.com/>research papers</a> ok’

10 MndOmibia | E-mail | Web | 21. února 2018 v 1:04 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
no credit check mortgage <a href="https://loanonline.us.org/">online loan</a>

11 GbdStaice | E-mail | Web | 23. února 2018 v 22:04 | Reagovat

mail order cialis - http://cialisonlineoansx.com/
cialis pro <a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis price</a> ’

12 GbmQuent | E-mail | Web | 24. února 2018 v 10:11 | Reagovat

ordering cialis - http://buycialisomskc.com/
cialis canada pharmacy <a href=http://buycialisomskc.com/>generic cialis</a> ’

13 Lqxguids | E-mail | Web | 27. února 2018 v 3:30 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis online</a>
how does cialis work
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis online</a> OK’

14 Ondcwhall | E-mail | Web | 1. března 2018 v 6:22 | Reagovat

viagra pills online
http://freeerectilepills.com/
viagra uk
<a href="http://freeerectilepills.com/#">erectile pills</a> OK’

15 FvvIrome | E-mail | Web | 3. března 2018 v 3:50 | Reagovat

free viagra
<a href=http://buyerectionpills.com/>erectile dysfunction</a>
side effects of viagra
<a href="http://buyerectionpills.com/">free erectile pills</a> OK’

16 RvuGralse | E-mail | Web | 9. března 2018 v 21:00 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://onlineviaqer.com/">buy viagra online</a>
best price for viagra
<a href="http://onlineviaqer.com/">viagra price</a> OK’

17 Gbrnourf | E-mail | Web | 9. března 2018 v 22:06 | Reagovat

Hi!
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy viagra online</a>
side effects viagra
<a href=http://genericonlineviaqra.com/>buy viagra online</a>  OK’

18 Okltrialm | E-mail | Web | 16. března 2018 v 21:38 | Reagovat

i am taking prednisone can i drink alcohol
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone treatment for bronchitis
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone online</a> OK’

19 bgcQuild | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 0:15 | Reagovat

canadian pharmacy viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">discount viagra</a> natural viagra substitutes <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>generic viagra sildenafil</a> OK’

20 bdcmeelm | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 23:25 | Reagovat

viagra online <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">viagra online consult brand</a> substitute viagra <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>generic brand viagra</a> OK’

21 bsfQuild | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 22:36 | Reagovat

order viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">order viagra</a> price of viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>discount viagra</a>

22 dbameelm | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 0:58 | Reagovat

viagra sample <a href="http://download4os.com/#">viagra directions</a> does viagra work for women <a href=http://download4os.com/#>brand viagra</a>

23 btdZerce | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 13:23 | Reagovat

herbal alternative to viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra</a> buy viagra online without prescription viagra online

24 nsafOmibia | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 23:35 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
army payday loans <a href="https://ttsitworldwide.com/">online payday loan nevada</a>

25 bsncantee | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 20:01 | Reagovat

payday loan lakewood wa https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
oft payday loans <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>personal loans no faxing</a>

26 bysPusia | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 13:12 | Reagovat

cash loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">loan online</a> need loan <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>loans now</a>

27 bhrIrome | E-mail | Web | 1. května 2018 v 23:47 | Reagovat

viagra brand name <a href="http://viagraazmhj.com/#">buy viagra</a> generic viagra reviews <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra</a>

28 bdfStaice | E-mail | Web | 4. května 2018 v 20:01 | Reagovat

generic tadalafil <a href="http://cialisotjs.com/#">cialis 10mg</a> cialis cost <a href="http://cialisotjs.com/#">cialis reviews</a>

29 vsfaccone | E-mail | Web | 6. května 2018 v 18:17 | Reagovat

viagra doses <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online prescription free</a> viagra purchase <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheap viagra online</a>

30 bsdspils | E-mail | Web | 30. května 2018 v 19:22 | Reagovat

real viagra <a href="http://fviagrajjj.com/">buy viagra online</a> buy viagra new york <a href="http://fviagrajjj.com/">buy generic viagra online</a>

31 bcxspils | E-mail | Web | 3. června 2018 v 23:50 | Reagovat

alternative to viagra <a href="http://viagraazmhj.com/#">order viagra online</a> womens viagra <a href="http://viagraazmhj.com/#">best place to buy viagra online</a>

32 bzyshife | E-mail | Web | 7. června 2018 v 1:46 | Reagovat

sublingual viagra <a href="http://loviagraosn.com/#">viagra pill</a> best price viagra <a href=http://loviagraosn.com/#>viagra online uk</a>

33 nfkthors | E-mail | Web | 7. června 2018 v 23:44 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://viagracefo.com/#">viagra pills</a> cheap viagra uk <a href=http://viagracefo.com/#>generic viagra online</a>

34 bynspils | E-mail | Web | 8. června 2018 v 5:13 | Reagovat

viagra story <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap viagra</a> sample viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">buy viagra</a>

35 pazthors | E-mail | Web | 8. června 2018 v 19:32 | Reagovat

viagra soft tablets <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra</a> viagra soft tablets <a href=http://viagrapfhze.com/#>purchase viagra</a>

36 nfsshife | E-mail | Web | 10. června 2018 v 1:09 | Reagovat

female viagra pill <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra natural</a> free viagra sample pack <a href=https://holidayrentallorgues.com/>sildenafil viagra</a>

37 bsdshife | E-mail | Web | 13. června 2018 v 19:15 | Reagovat

loans for bad credit <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">online payday loans direct lenders</a> online loans no credit check <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>payday loans online same day</a>

38 nssReult | E-mail | Web | 26. června 2018 v 20:06 | Reagovat

cialis no prescription <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis no prescription</a> cialis brand <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis pills</a>

39 dhcshife | E-mail | Web | 3. července 2018 v 18:15 | Reagovat

order generic viagra <a href="http://viagapharmaked.com/">generic viagra cost</a> viagra dosage <a href=http://viagapharmaked.com/>generic name for viagra</a>

40 nyhbisse | E-mail | Web | 30. července 2018 v 18:10 | Reagovat

cialis pills <a href="http://besiktasboschservis.com/#">generic cialis</a> tadalafil generic <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis without a prescription</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama