Leden 2016

Unikátní tonikum

31. ledna 2016 v 7:00 | fb |  zelená lékárna

Níže se dozvíte o nejsilnějším přírodním antibiotiku, které zabije každou infekci ve vašem těle.
Základní recept tohoto mocného léku se datuje už od středověku, z doby, kdy v Evropě trpěli lidé různými druhy nemocí a epidemií. Toto unikátní čistící tonikum je vlastněantibiotikum, které zabíjí Gram pozitivní i Gram negativní bakterie. Má také silný antivirový a protiplísňový vliv, zlepšuje krevní a lymfatický oběh ve všech částech těla. Tento lék na rostlinné bázi je nejlepší volbou v boji proti kvasince Candida albicans. Toto tonikum pomohlo mnoha lidem při léčbě spousty virových, bakteriálních, parazitárních a houbových onemocnění dokonce včetně moru! Proto bychom sílu tohoto přírodního prostředku určitě neměli podceňovat.
Tento prostředek může vyléčit mnoho chronických příznaků a nemocí. Podporuje krevní oběh a čistí krev. Tento recept pomohl během staletí milionům lidí v boji proti nejvražednější chorobám. Tajemství je v silné kombinaci vysoce kvalitních přírodních a čerstvých surovin! Tonikum se ukazuje jako účinné při léčbě různých onemocnění, úspěšně posiluje imunitní systém, působí jako antivirový, antibakteriální, antimykotický a antiparazitární prostředek. Pomáhá při mnoha závažných infekcích.

Recept na unikátní tonikum
Bude lepší, pokud budete mít během přípravy ochranné rukavice (zvlášť při manipulaci s pálivými paprikami), protože může být následně nepříjemné cítit brnění v rukách! Buďte opatrní, jeho vůně je velmi silná a může proto okamžitě stimulovat dutiny.

Složení:
 • 700 ml jablečného octa (vždy používejte v bio kvalitě)
 • ¼ šálku jemně nasekaného česneku
 • ¼ šálku jemně nasekané cibule
 • 2 čerstvé chilli papričky - nejpálivější, které najdete
 • ¼ šálku strouhaného zázvoru
 • 2 polévkové lžíce strouhaného křenu
 • 2 polévkové lžíce práškové kurkumy nebo 2 kusy kořene kurkumy

Příprava:
 • Smíchejte všechny ingredience v misce, s výjimkou octa. Přendejte směs do zavařovací sklenice.
 • Nalijte dovnitř jablečný ocet a doplňte sklenice až po vrchol. Nejlepší je, když 2/3 sklenice jsou naplněny suchými přísadami a zbytek je vyplněn octem.
 • Dobře sklenice uzavřete a protřepejte.
 • Sklenici skladujte na chladném a suchém místě po dobu 2 týdnů. Několikrát denně protřepejte.
 • Po 14 dnech zmáčkněte dobře a přeceďte kapalinu přes plastové sítko. Pro lepší výsledek můžete na něj položit ještě gázu. Důkladně zmáčněte, abyste získali skutečně suchou směs, resp. co nejvíce tekuté šťávy.
 • Vymačkanou šťávu můžete využít i při vaření.
 • Nyní je unikátní tonikum připraveno k použití. Nemusíte tonikum skladovat v lednici. I tak vám vydrží dlouho.
Extra tip: Tonikum můžete také použít při vaření - smíchejte ho s trochou olivového oleje a použijte jako zálivku nebo přidejte k dušenému masu.
Upozornění: Aby nedocházelo k nejasnostem - jako léčivo se používá tonikum = tekutá část. Suchý "odpad" však můžete bez obav spotřebovat také.
ekutá část. Suchý "odpad" však můžete bez obav spotřebovat také.

Dávkování:
Pozor: chuť je velmi silná a pálivá!
Extra tip: Snězte plátek pomeranče, citronu nebo limetky poté, co si vezmete tonikum na zmírnění pocitu pálení.
Vykloktejte a spolkněte.
Nepoužívejte ředěné vodou, protože to snižuje účinek tonika.
Užívejte jednu polévkovou lžíci denně k posílení imunitního systému a k boji proti nachlazení.
Zvyšujte každý den množství tonika, dokud nedosáhnete dávky jedné malé skleničky denně (zhruba velikosti likérové skleničky)
Máte-li bojovat proti závažnější nemoci či infekci, užívejte jednu polévkovou lžíci tonika 5-6 krát denně.
Tonikum je bezpečné pro těhotné ženy a děti (použijte malé dávky!), protože všechny složky jsou přírodní a neobsahují žádné toxiny.

Zdravotní přínosy
Česnek je silné antibiotikum s širokou škálou výhod pro zdraví. Na rozdíl od chemických antibiotik, které v těle zabíjejí i miliony přátelských bakterií, jsou jeho jediným cílem bakterie a mikroorganismy. Česnek také podporuje a zvyšuje úroveň zdravých bakterií. Je to silné antimykotikum, zničí jakýkoliv antigen, patogen a škodlivé choroboplodné mikroorganismy.
Cibule je nejbližší příbuzný česneku a má podobný, ale mírnější vliv. Společně vytvářejí silnou dvojku bojující proti různým nemocem.
Křen je silná bylina, prospěšná zdraví dutin a plic. Otevírá kanály dutin a zvyšuje krevní oběh tam, kde běžné nachlazení a chřipka obvykle začínají.
Zázvor má silné protizánětlivé účinky a je zároveň silným stimulatem krevního oběhu.
Chili papričky jsou nejsilnějším stimulátorem krevního oběhu.
Jednoduše směřují své antibiotické vlastnosti tam, kde je třeba s nemocí nejvíce bojovat.
Kurkuma je nejdokonalejší koření, odstraňuje infekce a snižuje záněty. Blokuje vznik rakoviny a zabraňuje demenci. Je zejména užitečná pro ty, kdož bojují s bolestí kloubů.
Jablečný ocet musí obsahovat něco velmi zdravého, když ho užíval kvůli jeho léčivým vlastnostem i otec medicíny Hippokrates již kolem roku 400 př.n.l. Ví se, že používal pouze dva léky: med a jablečný ocet. Jablečný ocet se vyrábí z čerstvých a zralých jablek, které jsou později fermentované a procházejí přísně kontrolovaným procesem výroby. Jablečný ocet obsahuje pektin, což je vláknina, která snižuje špatný cholesterol a reguluje krevní tlak. Odborníci se shodují, že lidé s přibývajícím věkem potřebují více vápníku. Ocet pomáhá extrakci vápníku z potravin, se kterými je smíchán, a pomáhá tak zachování pevných kostí.
Nedostatek draslíku zase způsobuje řadu problémů, včetně vypadávání vlasů, lámání nehtů a zubů, zánětu vedlejších nosních dutin a rýmy. Jablečný ocet je bohatý na draslík. Studie ukázaly, že nedostatek draslíku zpomaluje růst. Všem těmto prolémům se lze vyhnout, pokud budete pravidelně užívat jablečný ocet. Draslík také pomáhá odstraňovat toxiny z těla.
Další látka - beta-karoten - zabraňuje poškození volnými radikály, udržuje pokožku pevnou a mladou.
Jablečný ocet je dobrý i pro ty, kteří chtějí zhubnout. Rozkládá tuk, který podporuje přirozený proces ztráty hmotnosti.
Jablečný ocet obsahuje kyselinu jablečnou, účinnou v boji proti houbovým a bakteriálním infekcím. Tato kyselina rozpouští usazeniny kyseliny močové, které se tvoří okolo kloubů, a tím zmírňuje bolesti kloubů. Rozpuštěná kyselina močová je později odstraněna z těla.
Předpokládá se, že jablečný ocet je užitečný při léčbě stavů jako je zácpa, bolest hlavy, artritida, slabé kosti, trávicí potíže, vysoký cholesterol, průjem, ekzém, bolest v očích, chronická únava, mírné otravy jídlem, ztráta vlasů, vysoký krevní tlak, obezita a mnoho dalších zdravotních problémů.
Unikátní tonikum je pro všechno výše uvedené nejlepší kombinací pro boj s každou ze zmíněných nemocí. Chraňte své zdraví pomocí přírodních antibiotik!

Everythink i do

29. ledna 2016 v 7:00 | bryan adams |  VIDEA

za pecí

28. ledna 2016 v 7:00 Mix
o lékařích

12. ledna 2016 v 7:00 | emailová pošta |  Mix
1)Len choď k lekárovi, choroba sa už nájde. (Vietnamské príslovie);
2)Lekárska veda už tak pokročila, že dnes už človek len málokedy zomrie bezlekárskej pomoci. (M. Kopecký);

3)Ošetrujúci lekári majú vždy pravdu, pokiaľ pacient žije. Až pitva a bezcitnýanatóm ich občas priškrípne. (R. Gordon);

4)Ak sa vám nemenia choroby, je najvyšší čas vymeniť lekára. (P.G. Cesbron);

5)Keby sa o chorobách menej hovorilo, boli by ľudia zdravší. (J. Anouilh);


6)Lekárska veda urobila už také závratné pokroky, že prakticky nenájdeme zdravéhočloveka. (A. Huxley);

7)Netrpezlivý lekár je ako slepé črevo. Je nielen stále podráždený, ale ajzbytočný na svojom mieste. (R. Koch);

8)Niekedy sa zdá, že príroda zasiala na ľudí iba krátke choroby, ale lekári siosvojili umenie ich predlžovať.(M. Proust);

9) Keďlekár pomenuje tvoju chorobu, to neznamená, že vie, čo ti je. (A. Bloch);

10)Každý lekár dokáže vyliečiť... prinajmenšom z ilúzie o medicíne. (J. Sekera);

11)Doktori a advokáti - jedna banda. Len s tým rozdielom, že advokát ťa lenošklbne, ale doktor ťa ošklbne a ešte k tomu aj zabije. (A.P. Čechov);

12)Ak už je operácia vykonaná, nikto nemôže dokázať, že nebola potrebná. (G.B.Shaw);

13)Človek je zdravý, keď ho zakaždým bolí niekde inde. (M. Twain);

14)Skleróza je najkrajšia choroba. Nebolí a každý deň sa človek dozvie niečo nové.(Aurelius Augustinus);

15)Lekári sú šťastní ľudia, pretože na ich úspechy sa díva slnko a ich omylyzakrýva zem. (latinské príslovie);

16)Zdraví sú len tí, ktorí ešte nevedia, že sú chorí. (D. Radovič);

17)Všetky choroby sú zo stresu. Len tie pohlavné z potešenia...


Pro současného člověka

11. ledna 2016 v 7:00 | Lee Caroll |  Esoterika

Carol LEE napsal nádherné myšlenky o dnešní době pro nás -pro lidi. Uvádím zde úryvek z knihy Kryonova podobenství 4:
Někteří duchovně založení lidé pořád čekají,až pro ně Bůh něco udělá.Když potřebují léčení,požádají o ně Boha a pak doufají a doufají.Když chtějí,aby se něco okolo nich změnilo,požádají o to Boha a pak čekají a čekají.Je to dané tím,že takhle to fungovalo dřív,vidíme to i ve starých spisech.Příběh Mojžíše vlastně tuto skutečnost dokazuje.Bůh se o všechno postaral a Mojžíš a jeho lid jen dostal pokyny....Takové byly staré energie předtim,než jsme jako lidé dostali povolení níst vyšší energie a schopnosti.Když na Zemi vstoupil veliký mistr lásky Ježíš,...vyřkl slova:"Můžete být jako já!" Nyní se ocitáme na prahu milénia a dostáváme další dary....Ale i v této době jsou tací,kteří si myslí,že stále platí staré zásady a čekají,že za ně Bůh všechno udělá - ale tak to není.V těchto nových energiích se od nás očekává,že budeme spolutvořit svou realitu...Vyžaduje to spolupráci mezi Božským zdrojem a božskou částí člověka,které se říká "vyšší já"....Nostradamovy předpovědi plné strachu a zkázy pominou...Vcházíme zde na Zemi do úplně nového paradigmatu a zatímco míjíme dobu,kdy měl přijít konec světa,bylo by radno si uvědomit,jak můžeme k novému schématu duchovně přispět a spolu s Bohem přeměnit tuto planetu ve velkolepé místo.Ti,kdo to neudělají,budou velmi zklamáni a nebudou chápat,co se stalo.Poznejte sví dary,rozbalte je a používejte.Spojení pravdy,vědění a moudrosti nese v této době velikou MOC!..


Slovenský večerníček

8. ledna 2016 v 7:00
Pamatujete ještě ?


domácí pribináček

6. ledna 2016 v 7:00 | emailová pošta


Pátrejte...

2. ledna 2016 v 7:00 | Eduard Tomáš |  Moudra a mezilidské vztahy

"Nehledejte okultní, metafyzické nebo psychotronické síly! Když přijdou, tak přijdou, ale nevyhledávejte je a nevynucujte si je žádným cvičením nebo modlením! Snažte se jen a jen o seberealizaci!
V PRAVDĚ jsou všechny síly, ale až ji najdete, nebudete už po žádných silách toužit. Neproste o ně Pánaboha!
Kdo místo po osvobození se pachtí právě po nich, kdo na ně upře své srdce, toho srdce ztvrdne a ego bude víc a víc posilováno, pouta budou sílit a poznání se stane nemožným.
I ty nejvzácnější síly jsou jen klamem představivosti, nikdy ne PRAVDOU. Telepatie, jasnozření a další výjimečné schopnosti spočívají jen v mysli. Nejsou trvalé, nejsou potřebné pro poznání PRAVDY, vymykají se z jejího absolutního míru. Nemohou vám přinést štěstí, právě naopak. Učiní člověka ještě nešťastnějším, než byl, když je neměl!
Nepátrejte ani po minulých životech. Jsou to pouhé zrody těla. Tělo není Já!
Pátrejte po skutečnosti Já, najděte ji a ztotožněte se s ní."
-
EDUARD TOMÁŠ, z knihy Paměti mystika