Medová voda -očista

24. září 2015 v 7:00 | emailová pošta |  O zdraví a nemoci

Očistná síla medové vody

O zdravotních efektech medu jste už zajisté slyšeli, ale možná jste neslyšeli o léčivých vlastnostech medové vody.

Příprava medové vody
Do sklenice vlažné vody dejte čajovou lžičku medu. Získáte tak 30% medový roztok, který má podobné složení jako krevní plasma. Med vytváří ve vodě shluk složek, které zvyšují účinnost.
Medová voda je organismem velice snadno vstřebávána.

Léčivé účinky medové vody
- pomáhá srovnat zažívací procesy a umožňuje rozhýbat lenivé střevo. Medová voda navíc pomáhá omlazení střevní mikroflóry. - čistí zažívání od parazitů a brání jejich množení -pomáhá odstranit nahromaděné toxiny ve střevech - posiluje imunitní systém - čistí plíce od hlenu a pomáhá proti bronchitidě - dochází k čištění buněk celého organismu - zvyšují se vlastnosti antivirové, antibakteriální a antimykotické -pomáhá preventivně proti nepříjemné noční potřebě na toaletu.
Medová voda pomáhá ulehčit přepracovaným ledvinám.

Jak medovou vodu konzumovat
Z preventivních důvodů je vhodné dopřát si vodu každý den ráno na lačný žaludek. Voda se rychle dostává do střeva dostává se snadno do krve. Můžete vodu konzumovat i na večer - nemusíte se obávat potřeby noční toalety, neboť medová voda uklidňuje ledviny. Důležité je vždy připravit čerstvou medovou vodu. Lze ji využívat nejenom vnitřně. Při aplikaci na pokožku přinese větší jemnost a lesk, takže je výbornou kosmetickou pomůckou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama