Září 2015

na podzim

30. září 2015 v 7:00 Mix


babies

28. září 2015 v 7:00 Mix
kudy?

26. září 2015 v 7:00 Mix

Medová voda -očista

24. září 2015 v 7:00 | emailová pošta |  O zdraví a nemoci

Očistná síla medové vody

O zdravotních efektech medu jste už zajisté slyšeli, ale možná jste neslyšeli o léčivých vlastnostech medové vody.

Příprava medové vody
Do sklenice vlažné vody dejte čajovou lžičku medu. Získáte tak 30% medový roztok, který má podobné složení jako krevní plasma. Med vytváří ve vodě shluk složek, které zvyšují účinnost.
Medová voda je organismem velice snadno vstřebávána.

Léčivé účinky medové vody
- pomáhá srovnat zažívací procesy a umožňuje rozhýbat lenivé střevo. Medová voda navíc pomáhá omlazení střevní mikroflóry. - čistí zažívání od parazitů a brání jejich množení -pomáhá odstranit nahromaděné toxiny ve střevech - posiluje imunitní systém - čistí plíce od hlenu a pomáhá proti bronchitidě - dochází k čištění buněk celého organismu - zvyšují se vlastnosti antivirové, antibakteriální a antimykotické -pomáhá preventivně proti nepříjemné noční potřebě na toaletu.
Medová voda pomáhá ulehčit přepracovaným ledvinám.

Jak medovou vodu konzumovat
Z preventivních důvodů je vhodné dopřát si vodu každý den ráno na lačný žaludek. Voda se rychle dostává do střeva dostává se snadno do krve. Můžete vodu konzumovat i na večer - nemusíte se obávat potřeby noční toalety, neboť medová voda uklidňuje ledviny. Důležité je vždy připravit čerstvou medovou vodu. Lze ji využívat nejenom vnitřně. Při aplikaci na pokožku přinese větší jemnost a lesk, takže je výbornou kosmetickou pomůckou.

kuřecí vtip

22. září 2015 v 13:27 Mix

tajemné

20. září 2015 v 7:00 Esoterika
Smutná skutečnost

13. září 2015 v 7:00 Moudra a mezilidské vztahyNejsou důchody vypočítané stejně špatně, jako platy soudců?
Czechtex 8.2.2015 06:19
Pokud mají důchodci spočítány své důchody ze stejného "chybného" základu jakou soudci a politici, podá skupina senátorů podnět Nejvyššímu či Ústavnímu soudu na jejich zvýšení a zpětné proplacení?
U platů poslanců a senátorů se strhl pokřik, jaká je to nehoráznost a sprostota, že o svých platech rozhodují sami. Ano, zřejmě to nehoráznost je. Ale pokud o svých platech rozhodují sami soudci, není to ještě větší sprostota a nehoráznost? Oni prostě mají "nárok". Hasiči, záchranáři, policisté,. horská služba a další, co makají bez ohledu na čas a plat, ti, co zachraňují lidské životy, ti nárok nemají? Ti mají dobře spočítané platy? A důchodci, tedy ti z nich, co mají důchody na hranici a pod hranicí chudoby, ti je mají spočítané také dobře? Lidé, co celý život pracovali a odváděli na víc státu daně, jsou mnohdy na pokraji chudoby, na rozdíl od celoživotních nemakačenků, živených státem prostřednictvím dávek a příspěvků na bydlení.
Kolik z těch tzv. nepřízpusobivých, co nikdy nepracovali a čučí doma z dávek na satelit, skončilo pod mostem a kolik tam skončilo důchodců jen proto, že by se museli hanbou propadnout, kdyby měli přijít na sociálku s nataženou daní? Víte kolik je životní minimum? Přesně 3 410,- Kč. Za ty peníze na měsíc snad nejde ani umřít. A víte co praví o životním minimu legislativa? "Životní minimum je minimální hranice peněžních příjmů fyzických osob k zajištění výživy a ostatních základních osobních potřeb." Idiota, co tohle vymyslel a spočítal bych poslal na ulici a dával mu jen 3.410,- Kč na měsíc, aby se za ně ��ivil, byd lel, oblékal, platil léky a konzumoval "hodnotnou" stravu. Pány politiky a pány soudce bych to nechal alespoň na dva měsíce odzkoušet také.
Soudci si prý musí nosit práci domů, tolik jí mají a tak musí dostat přidáno. A policisté, záchranáři, hasiči a další nemakají mnohdy 12 hodin denně, protože je to prostě nezbytné? Průměrný důchod je v ČR 11 050,- Kč. Jenže to je průměr. V roce 2010 byla hranice chudoby v České republice 112 tis. Kč ročně a žilo pod ní 936 400 osob, z toho pod hranicí chudoby žilo v roce 2010 cca 350 000 důchodců!!! Celkový počet důchodců byl v roce 2013 2 340 148. Neustále posloucháme, na co stát nemá peníze. Ročně ale prý mafie prostřednictvím politiků rozkrade ze státního rozpočtu 100 miliard& nbsp;&ndas h; kdyby nerozkradla, byl by rozpočet vyrovnaný. Stát má peníze na korupci, stát má peníze na zakázky bez výběrového řízení, jejichž objem navzdory proklamacím a slibům oproti loňskému roku narostl. Stát má peníze na zvyšování platů politiků a soudců a to i zpětně, ale na to, aby stanovil minimální výši důchodů na 9.683 ,- Kč měsíčně, což je hranice chudoby "čistého" příjmu, na to peníze nemá.
Soudci mají mít mimo jiného i morální kredit. To, že dnes berou 25 násobek životního minima a chtějí třicetinásobek, nebo že berou šestinásobek průměrného důchodu a chtějí sedminásobek, to o jejich morálním kreditu příliš nesvědčí. Chtít přidat a navíc zpětně, to považuji od těch soudců, kteří o to usilují, s prominutím za čuňárnu a neomalenost!
Michal Malý - psáno pro bez-cenzury.com

Alej

12. září 2015 v 7:00 Krásy Země

Michael Jacksson

11. září 2015 v 7:00 | Píseň o zemi |  VIDEA

O čem zpíval a snil Michael Jacksson?
Odpad

2. září 2015 v 7:00 | emailová pošta |  Moudra a mezilidské vztahy