sebeláska

3. ledna 2015 v 7:00 | Lucie Kolaříková |  Moudra a mezilidské vztahy

Proč?

Každá z nás si ve svém srdci přeje žít ve světě, ve kterém vládne láska, bezpodmíněčná láska. Ale asi mnohem lépe znáš její nevlastní sestru. Tu podmíněnou, zaslouženou a vydřenou formu lásky. Kvůli ní možná často nasazuješ masky a hraješ si na někoho, kdo nejsi, přetvařuješ se, snažíš se být silná i když se cítíš mizerně, snažíš se zavděčit, aby tě druzí měli rádi.

Pravdou je, že jako lidé jsme byli stvořeni k tomu, abychom žili v absolutní autenticitě a harmonii s tím, kým doopravdy jsme. Abychom žili v hojnosti a bohatství. Pokud to tak nemáš a musíš se přetvařovat a o své štěstí či hojnost, zdraví, prosperitu, úspěch nebo lásku každý den bojovat, je na čase to změnit.
Umíš si představit, že k tobě začnou proudit peníze, bez jediné výčitky a strachu, že o ně přijdeš nebo že si je nezasloužíš? Umíš si představit, že vysadíš své léky a můžeš se okamžitě uzdravit? Dokážeš přijmout nabídku na luxusní dovolenou bez pocitu, že je v tom háček, nebo "na to nemáme"?
Pokud tě při představě větší hojnosti sevřel strach, nebo přišel závan pochybností, tak v sobě nosíš zábrany.
A to je odpovědí, proč stále ještě nemáš život podle svých představ.
Ve skutečnosti sama sebe stále ještě neuznáváš, nemiluješ a nectíš tolik, aby sis dopřála veškeré bohatství, které můžeš mít. Nedokážeš si to pro sebe představit či si to dopřát, stojí ti v cestě tvá rodinná tradice nebo více hojnosti prostě vnitřně odmítáš.
Nemusíš chtít luxusní dovolenou nebo více peněz, podstatou je, cítit se každý den šťastná a v hojnosti
Pokud v tvém životě hojnost štěstí, lásky, prosperity, úspěchu či zdraví není, pak je třeba pěstovat více a více lásky a uznání sama k sobě. Tak dlouho a intenzivně, až si dovolíš sáhnout na vše, co si skutečně přeješ a zasloužíš mít.

Nestane se to ze dne na den…

Občas vzpomínám na dobu, kdy jsem sama sebe ze opravdu nesnášelaa myslela jsem si o sobě, že mě Bůh opravdu neobdařil žádnou zvláštní inteligencí. Měla jsem pocit, že moje tělo je ošklivé a tlusté a když otevřu pusu, jsem prostě trapná.
O hojnosti čehokoli v mém životě nemohla být řeč. Chvílemi jsem už přemýšlela nad tím, že to prostě vzdám. Každý den bojovat, trápit se, dělat věci, které po mně chtějí ostatní… Byly okamžiky, kdy jsem už nemohla dál.
Zlomovým okamžikem pro mé rozhodnutí, že chci žít jinak, byla jedna věta, kterou mi řekl můj táta: Všechno, co se v mém životě děje, tak to musím zvládnout sama a není nikdo, kdo by mi pomohl.
Tato věta mi řekla, že nejenom, že můžu zvládat své problémy sama nebo že je musím zvládat sama, ale také to, že si můžu vytvářet svůj život tak, jak chci. Jednoduše mi řekl, že…
…je to moje rozhodnutí, jestli se mám ráda, jestli jsem hodnotná a zároveň kolik hojnosti, lásky, štěstí, zdraví a prosperity v mém životě je.
Začala jsem na tom intenzivně pracovat a můj život se začal měnit po všech stránkách. Dnes jsem šťastná, naplněná, zdravá, můj život je plný hojnosti i lásky. S postupem let jsem tuto zkušenost přenesla i do své profese životní koučky a můžu tak pomáhat měnit život dalším ženám.
Dnes chci tuto cestu - cestu sebelásky - ukázat i tobě
Díky sebelásce se totiž tvůj život postupně změní tak, že si dovolíš sáhnout na vše, co si skutečně přeješ a zasloužíš mít. Sebeláska je totiž klíč k životu v hojnosti…
  • Sebeláska ti dodá jistotu, že si hojnost zasloužíš.
  • Sebeláska ti dodá pocit vlastní hodnoty, a také hodnoty ostatních lidí.
  • Sebeláska ti dodá vědomí, že vesmír je hojný a má pro každého, i pro tebe, nadbytek.
  • Sebeláska ti umožní vzít si z tohoto nadbytku, kolik si jen přeješ.
  • Sebeláska ti uhladí cestu v životě, utiší konflikty, zklidní emoce, vyléčí nemoci, posílí intuici, ukáže cestu k dobrým rozhodnutím, zvýší tvou schopnost milovat, dávat a vykonávat službu pro druhé.
  • Sebeláska tě udělá šťastnou, bohatou, zdravou a plnou lásky.
  • Otevírá zkrátka bránu k hojnosti a bohatství života ve všech podobách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama