elektrosmog a jeho vlnění

22. ledna 2015 v 7:00 |  O zdraví a nemoci

Elektrosmog a jeho vlnové složení

Na základě výzkumu bylo prokázáno, že elektromagnetické vlny jsou dvojího charakteru.

Příčné vlnění

Jednou se elektromagnetické vlny objevují jako příčné, jejichž vlnění je kolmé na směr šíření, obdobně jako u vlny na vodní hladině, kdy se vlna pohybuje nahoru a dolu při současném horizontálním pohybu vpřed. Jako když hodíte kámen do vody. Toto vlnění je dnes využíváno k technickým účelům a je měřitelné dostupnými měřícími přístroji. Příčné vlnění bylo pojmenováno po jeho objeviteli panu Hertzovi a jeho frekvence se měří ve stejnojmenné jednotce Hertz [Hz]. Je taktéž označováno jako "Transversální vlnění"

Podélné vlnění ("Tesla vlnění")

Druhou složkou elektromagnetického vlnění je podélné (longitudální) vlnění, které již před mnoha lety objevil a popsal Nikola Tesla. Často bývá toto vlnění nazýváno Tesla vlnou nebo také skalární vlnění. Podélné vlnění kmitá podélně ke směru jeho šíření. Bohužel, podélné vlnění není dodnes měřitelné běžnými měřícími přístroji, byť má na naše zdraví značný biologický vliv.
Podélné vlnění je měřitelné pouze prostřednictvím biologických měřících metod, jako je například ELEKTROAKUPUNKTURA (Dr. Voll) , KINEZIOLOGICKÝ SVALOVÝ TEST, dále je zjistitelné prostřednictvím krevního obrazu při mikroskopii v zástinu (darkfield microscopy), změnami na EEG a dalšími fyziologickými měřeními. Lze je taktéž doložit při růstových pokusech na rostlinách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama