důležité sdělení

4. července 2014 v 11:42 | osud.cz |  Esoterika

POZOR, milí přátelé, tohle je velice důležité sdělení! Prosím, sdílejte na svých profilech!
To, co se nyní děje na Zemi, je exponenciální (!) nárůst energie. Zatím nevíme úplně, co je zdrojem, ale velm pravděpodobně se jedná o Slunce.
Následky na bázi technologií: Budou rychle hořet a bouchat chemické provozy založené na bázi uhlíku. To se děje již dlouho, ale nyní se vše exponenciálně zřejmě urychlí. Postupně může vypovídat službu počítačová technika, mobily mohou začít mít výpadky, můžete se nabourávat do cizích hovorů apod. Většina přístrojů, které mají počítačové automaty, zejména automobily, budou hlásit chybu. Letadla začínají mít výraznější problémy s navigací, ale i s hlásiči požáru a kouřem na palubách.
Bude docházet k obrovským geomagnetickým anomáliím, které budou způsobovat nejen radarové výpadky, ale také doslova přesuny v prostoru, a bohužel, zřejmě i v čase.
Jde o kosmický jev, který byl prorokován a čekáme na něj desítky tisíc let. Jeho cílem bude transformace lidstva (jeho části) na zcela jinou úroveň a zahájení několika tisíc let doby míru.
Fyzické příznaky: Můžete cítit obrovskou únavu, nebo naopak přebuzenost. Rány záření jsou tak obrovské, že to některým lidem může až porozpojovat obvody, což může znamenat, že se během chvilky zcela razantně změní jejich chování, dostanou záchvat zlosti apod., budou se chovat jako "tělo bez duše". Je to z toho důvodu, že mohou mít odpojený mozek. Značný nárůst depresí, každý bude zcela konfrontován se svým nitrem.
Můžete vnímat velkou energii na nervové soustavě. To se může projevovat až brněním (často třeba na jazyku, nebo v oblasti srdeční čakry), třesem, velkým pocením (organismus se snaží uchladit) Můžete se motat, téměř odejde krátkodobá paměť, špatně si budete vybavovat slova. Budete mírně zmateni (nebo více), asi jako když vás někdo vzbudí uprostřed noci. Téměř vám nepůjde se soustředit, nebo přemýšlet. Hned několikrát za den vám může probouchnout srdce tak, jak energie zesiluje a zeslabuje. Můžete vnímat silnou alergickou reakci (otoky, zarudnutí různých částí těla, zejména obličeje). Můžete pociťovat obtížné dýchání. Můžete vnímat bodavé bolesti v různých částech mozku tak, jak se čistí či aktivují některá centra.
Můžete začít skokově tloustnout, neboť vaše tělo je přesyceno energií (týká se i vegetariánů, rau-fúďanů a dalších).
Jaké je řešení? Zvýšit prudce výdej energie: výrazně méně spát a výrazně méně jíst, více se hýbat. Oblékat se již výhradně do přírodních materiálů a v noci se halit do přírodních pokrývek. Nenechat se ostatními nervovat, zůstat v klidu a vnitřním míru, protože každá disharmonie je v podstatě tisíckrát až miliónkrát vlivem energie zvětšena.
Vaše tělo může postupně začít odmítat přijímat potravu. Veškerá potrava bude v podstatě pro tělo jedovatá. Můžete se cítit nafouknutí, můžete vnímat nevolnost od žaludku, několikanásobně se zvýší rychlost vylučování. I nediabetikům může prudce vyletět tělesný cukr do nebezpečných hladin.
Připravte se, že během několika měsíců, maximálně let, se mohou lidská obydlí stát neobyvatelnými a lidé budou bydlet v přírodě, na polích, apod.
Níže uvádím grafy ze stránek,které se měřením energie ze Slunce již roky zabývá. Přístrojů, které dokážou toto změřit, není na světě příliš. Všimněte si, že jsme se během měsíce dostali z 1.113 TBE dne 14.5. na zcela neuvěřitelných 2.280,000 triliard BE (jinak řečeno 2,28 kvadriliónů BE) v úterý, 17.6. Zdroj grafu je měření německé skupiny, která se měřením energie zabývá již dlouhá léta. http://www.praxis-umeria.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html
Děje, které nyní probíhají, nemají obdoby a zcela zásadně ovlivní osud lidstva na nejbližší tisíce let.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama