čipování miminek

27. července 2014 v 7:00 | alue |  Moudra a mezilidské vztahy

Plány na čipování novorozenců v USA a Evropě

Dnes v 2:54 | Alue K. Loskotová | Zajímavosti

Jste připraveni žít ve světě, ve kterém bude každému narozenému dítěti implantován mikročip?
My všichni víme, že se to stane v blízké budoucnosti, pokud se tomu lidstvo za každých okolností nepostaví. Dle nejnovějších informací by se mělo čipování novorozenců rozběhnout naplno v květnu 2014 v Evropě a USA. Víme také, že je jedním z hlavních cílů vládnoucích elit, aby byla očipována celá lidská populace.
Vlad Dmitrievich :
V květnu 2014 budou donuceny všechny novorozené děti přijmout podkožní RFID čip. Veřejné kliniky v Evropské unii již byly informovány.
Součástí RFID čipů bude také GPS senzor, který zaručuje lokalizaci objektů s přesností 5 metrů. Bude napojen přímo na satelit, který bude součástí internetové sítě. Dle předpovědi by měly být očipovány všechny děti narozené po květnu 2014.
Lucien Desjardins :
Spojené státy se tímto směrem ubírají v tajnosti. Švédský premiér Olof Palme dal souhlas implantovat testovací čipy vězňům již v roce 1973 a bývalý ředitel Data Inspections Generál Jan Freese odtajnil informaci, že některým pacientům v domácím léčení byl také RFID čip implantován a to v polovině roku 1980.
Jste připraveni žít ve světě, ve kterém bude každý váš pohyb monitorován, nahráván a uložen v databance Velkého bratra?
Dle artiklu Finnish distribuovaném doktorům a studentům medicíny, je již velmi málo času na změnu směru vojenské medicíny a technologie ovládání mysli, která nám vezme poslední střípky zbylé svobody.
,,Bytosti s implantovaným čipem můžou být lehce kdykoliv pod cizí kontrolou. Jejich mozkové funkce mohou být dálkově monitorované superpočítači a dokonce jim můžou měnit myšlenky změnou frekvence,"napsala Dr.Rauni Kilde.
Experimenty týkající se RFID čipů byly tajně prováděné na vězních, vojácích, mentálně postižených, hendikepovaných dětech, hluchých a slepých lidech, homosexuálech a různých skupinách, které jsou elitou považovány za nepotřebné.
Dnešní mikročipy operují prostřednictvím nízko-frekvenčních vln, které je zaměří. S pomocí satelitů může být osoba s čipem lokalizovaná na celé planetě. Tato technologie byla testována i ve válce v Iráku, dle vyjádření Dr. Carl Sanderse, který vynalezl intelligence-manned interface (IMI), který se lidem aplikuje za pomocí injekční stříkačky. Tyto superpočítače Národní bezpečnostní agentury NSA můžou dnes "vidět a slyšet" co vojáci prožívají na bojišti díky monitorovacího systému (RMS).

,,Jakmile je mikro-milimetrový čip umístěn v optickém nervu oka, tak čip dokáže "vykreslit" mozkové impulzy a zjistit co dotyčný prožívá, cítí, vidí a slyší. Jakmile je tato informace přenesena a uložena v počítači, tak můžou být zpětně tyto vjemy zaslány implantované osobě prostřednictvím mikročipu do mozku a tím u dotyčného vyvolat všechny pocity znovu. Prostřednictvím RMS a počítačového operátora můžou zaslat dokonce elektromagnetickou zprávu nervovému systému, která bude mít na dotyčnou osobu velký vliv. Díky RMS může zdravý člověk zažívat halucinace a slyšet ve své hlavě různé hlasy, a dokonce jej lze pomocí elektromagnetických impulzů mučit, " upozornila Dr. Kilde.
______
Pozn. Alue:
Originální verzi tohoto článku naleznete na stránce czechfreepress.cz - zde
Docela mě zarazilo, že czechfreepress se odkazuje na stránky www.skolskyservis.teraz.sk, že slovenská část článku pochází odtud. Když jsem však zdroj chtěla zkontrolovat, zjistila jsem, že původně správně uvedený odkaz nikam neukazuje, zobrazí se hlavní stránka webu. To znamená, že tam patrně došlo k cenzuře. Proč? - To se můžeme jenom domnívat.
O tom, že se budou automaticky čipovat všechny nově narozené děti, vím už asi dva roky. Cca před půl rokem se ke mně donesla definitivní zpráva, že je to odsouhlasené a brzy se to začne dít. Už v té době se i vědělo, že lékaři a lidé na potřebných místech už byli o tomto uvědoměni... A brzy poté mi jeden z čtenářů zaslal tento článek.
Pokud se to potvrdí definitivně, tak za sebe říkám, že tomuto systému, pokud to bude v mých silách, nikdy žádné děti nedám. A pokud budu mít možnost zdrhnout kamkoliv, kde nebudou čipy, udělám to okamžitě. Protože nikdy nevím, co se s těmi čipovanými lidmi bude dít, jestli nebudou schyzofrenní, nemocní, jestli nebudou nebezpeční svému okolí (Co když právě díky funkčnímu čipu nastane zombie apokalypsa? Co já můžu vědět, co to všechno je schopné dělat s mozkem i po jeho smrti?) a taky - zcela logicky - by byla otázka času, kdy by to dostali nařízeno i dospělí lidé. Raději se nechám zastřelit, než mít v těle čip. Protože mít čip, znamená ztratit svobodu a soukrom&i acute;. A takový život je bezcenný, nebude mít pro mne žádnou hodnotu. (Navíc se ví, že aplikováním čipu ztrácíte duši. A o duše tu jde především.)
A udělat něco takového nevinným dětem? - Ten kdo to vymyslel, a kdo to hodlá praktikovat, si nezaslouží nic jiného, než navždy skončit v pekle. Zavřít všechny ty zmetky do basy, je směšně málo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama