Červenec 2014

čtyřkajak a mgt

31. července 2014 v 7:00 | Orin.sk |  Léčba pulzní magnetoterapií
Členovia strieborného slovenského štvorkajaku.
Členovia strieborného slovenského štvorkajaku v zložení Richard Riszdorfer, Michal Riszdorfer, Erik Vlček, Juraj Tarr, ktorý získali na Olympiáde v Pekingu vo finále K4 rýchlostných kanoistov na 1000 m strieborné medaily používajú od februára 2011 liečebný a regeneračný prístroj BioTorus LT-100.
Ich skúsenosti čoskoro uvedieme na týchto stránkach.

Zľava: Michal Riszdorfer, Juraj Tarr, Erik Vlček a Richard Riszdorfer

Pozdrav pro tento den

30. července 2014 v 7:00 | emailová pošta |  Zvířátka

Shakira

29. července 2014 v 7:00 | waka waka |  VIDEA


čipování miminek

27. července 2014 v 7:00 | alue |  Moudra a mezilidské vztahy

Plány na čipování novorozenců v USA a Evropě

Dnes v 2:54 | Alue K. Loskotová | Zajímavosti

Jste připraveni žít ve světě, ve kterém bude každému narozenému dítěti implantován mikročip?
My všichni víme, že se to stane v blízké budoucnosti, pokud se tomu lidstvo za každých okolností nepostaví. Dle nejnovějších informací by se mělo čipování novorozenců rozběhnout naplno v květnu 2014 v Evropě a USA. Víme také, že je jedním z hlavních cílů vládnoucích elit, aby byla očipována celá lidská populace.
Vlad Dmitrievich :
V květnu 2014 budou donuceny všechny novorozené děti přijmout podkožní RFID čip. Veřejné kliniky v Evropské unii již byly informovány.
Součástí RFID čipů bude také GPS senzor, který zaručuje lokalizaci objektů s přesností 5 metrů. Bude napojen přímo na satelit, který bude součástí internetové sítě. Dle předpovědi by měly být očipovány všechny děti narozené po květnu 2014.
Lucien Desjardins :
Spojené státy se tímto směrem ubírají v tajnosti. Švédský premiér Olof Palme dal souhlas implantovat testovací čipy vězňům již v roce 1973 a bývalý ředitel Data Inspections Generál Jan Freese odtajnil informaci, že některým pacientům v domácím léčení byl také RFID čip implantován a to v polovině roku 1980.
Jste připraveni žít ve světě, ve kterém bude každý váš pohyb monitorován, nahráván a uložen v databance Velkého bratra?
Dle artiklu Finnish distribuovaném doktorům a studentům medicíny, je již velmi málo času na změnu směru vojenské medicíny a technologie ovládání mysli, která nám vezme poslední střípky zbylé svobody.
,,Bytosti s implantovaným čipem můžou být lehce kdykoliv pod cizí kontrolou. Jejich mozkové funkce mohou být dálkově monitorované superpočítači a dokonce jim můžou měnit myšlenky změnou frekvence,"napsala Dr.Rauni Kilde.
Experimenty týkající se RFID čipů byly tajně prováděné na vězních, vojácích, mentálně postižených, hendikepovaných dětech, hluchých a slepých lidech, homosexuálech a různých skupinách, které jsou elitou považovány za nepotřebné.
Dnešní mikročipy operují prostřednictvím nízko-frekvenčních vln, které je zaměří. S pomocí satelitů může být osoba s čipem lokalizovaná na celé planetě. Tato technologie byla testována i ve válce v Iráku, dle vyjádření Dr. Carl Sanderse, který vynalezl intelligence-manned interface (IMI), který se lidem aplikuje za pomocí injekční stříkačky. Tyto superpočítače Národní bezpečnostní agentury NSA můžou dnes "vidět a slyšet" co vojáci prožívají na bojišti díky monitorovacího systému (RMS).

,,Jakmile je mikro-milimetrový čip umístěn v optickém nervu oka, tak čip dokáže "vykreslit" mozkové impulzy a zjistit co dotyčný prožívá, cítí, vidí a slyší. Jakmile je tato informace přenesena a uložena v počítači, tak můžou být zpětně tyto vjemy zaslány implantované osobě prostřednictvím mikročipu do mozku a tím u dotyčného vyvolat všechny pocity znovu. Prostřednictvím RMS a počítačového operátora můžou zaslat dokonce elektromagnetickou zprávu nervovému systému, která bude mít na dotyčnou osobu velký vliv. Díky RMS může zdravý člověk zažívat halucinace a slyšet ve své hlavě různé hlasy, a dokonce jej lze pomocí elektromagnetických impulzů mučit, " upozornila Dr. Kilde.
______
Pozn. Alue:
Originální verzi tohoto článku naleznete na stránce czechfreepress.cz - zde
Docela mě zarazilo, že czechfreepress se odkazuje na stránky www.skolskyservis.teraz.sk, že slovenská část článku pochází odtud. Když jsem však zdroj chtěla zkontrolovat, zjistila jsem, že původně správně uvedený odkaz nikam neukazuje, zobrazí se hlavní stránka webu. To znamená, že tam patrně došlo k cenzuře. Proč? - To se můžeme jenom domnívat.
O tom, že se budou automaticky čipovat všechny nově narozené děti, vím už asi dva roky. Cca před půl rokem se ke mně donesla definitivní zpráva, že je to odsouhlasené a brzy se to začne dít. Už v té době se i vědělo, že lékaři a lidé na potřebných místech už byli o tomto uvědoměni... A brzy poté mi jeden z čtenářů zaslal tento článek.
Pokud se to potvrdí definitivně, tak za sebe říkám, že tomuto systému, pokud to bude v mých silách, nikdy žádné děti nedám. A pokud budu mít možnost zdrhnout kamkoliv, kde nebudou čipy, udělám to okamžitě. Protože nikdy nevím, co se s těmi čipovanými lidmi bude dít, jestli nebudou schyzofrenní, nemocní, jestli nebudou nebezpeční svému okolí (Co když právě díky funkčnímu čipu nastane zombie apokalypsa? Co já můžu vědět, co to všechno je schopné dělat s mozkem i po jeho smrti?) a taky - zcela logicky - by byla otázka času, kdy by to dostali nařízeno i dospělí lidé. Raději se nechám zastřelit, než mít v těle čip. Protože mít čip, znamená ztratit svobodu a soukrom&i acute;. A takový život je bezcenný, nebude mít pro mne žádnou hodnotu. (Navíc se ví, že aplikováním čipu ztrácíte duši. A o duše tu jde především.)
A udělat něco takového nevinným dětem? - Ten kdo to vymyslel, a kdo to hodlá praktikovat, si nezaslouží nic jiného, než navždy skončit v pekle. Zavřít všechny ty zmetky do basy, je směšně málo.

stáří

26. července 2014 v 7:00 | x |  Moudra a mezilidské vztahy

Přestože jsi starý a moudrý,nedomnívej se,
že právě ty musíš dávat do pořádku záležitosti druhých,
a zvláště ne tehdy,když o to sami nestojí.Sochy z pilin

24. července 2014 v 7:00 | emailová pošta |  Mix

prima den

23. července 2014 v 7:00 Mix

molekulární vodík v tabletách

22. července 2014 v 7:00 O zdraví a nemoci

MOLEKULÁRNÍ VODÍK Z TABLETY !
Molekulární vodík je podle posledních vědeckých studií z května 2013 dokonalý léčebný plyn vhodný k terapii závažných onemocnění, s kterými si moderní medicína nedokáže pomoci.
Jedná se zejména o onemocnění chronické, mozkové-cevní-srdeční, metabolického syndromu, cukrovky, onemocnění dýchacích cest i nádorových nemocí. Jednou z hlavních příčin je tzv. oxidační stres a související volné radikály.
Molekulární vodík je velmi účinný selektivní antioxidant, vychytávající škodlivé volné radikály na molekulární úrovni v našich buňkách. Podporuje tvorbu přirozených antioxidačních sloučenín a ochraňuje naše DNA.
Molekulární vodík proniká všemi biologickými strukturami, kde plní své poslání: odstraňuje nežádoucí, informuje , kde se má co napravit, nebo vyčistit, přitom z ostatními buněčnými strukturami nijak nereaguje, je zcela bez vedlejších účinků. Při jeho reakci s volnými radikály vznikne obyčejná voda, která působí v našem organismu blahodárně. Je to opravdu velmi účinný antioxidant, který neutralizuje volné radikály, které v našem těle vznikají každým okamžikem, nebo je přijímáme ne vlastní vinou z okolí, za vzniku obyčejné vody.
Je to unikátní a hlavně jednoduchý a přirozenný terapeutický nástroj, který nám pomůže od mnoha nemocí.
Tento produkt byl vyvinut lékaři, chemiky a vědci s 30 letou zkušeností v oboru. Tato patentovaná směs byla klinicky testována, aby uvolňovala molekulární vodík, produkovala negativní redox potenciál, vytvářela nekyselý, zásaditý efekt a zvyšovala hydrataci buněk..
Po požití tablety dojde v zažívacím traktu k reakci, při které se v našem těle uvolní bilióny záporně nabitých mikroskopických bublinek molekulárního vodíku.
Podle posledních vědeckých studíí má molekulární vodík pozitivní vliv na tato onemocnění:
 • diabetes mellitus druhého typu
 • zánět slinivky břišní
 • autoimunitní choroby (alergie, roztroušená skleróza)
 • zánět jater
 • metabolický syndrom
 • záněty střev
 • regulace krevního tlaku (hyper i hypotenze)
 • záněty kloubů
 • ischemická choroba srdeční
 • infarkt myokardu
 • mozková mrtvice
 • obezita
 • parkinsonova choroba
 • nespavost
 • alzheimerova choroba
 • nedoslýchavost
 • překyselení organismu
 • posílení imunity
 • ochrana ledvin u zánětů
 • onkologická onemocnění

Podle zkušeností zákazníků, kteří již nějakou dobu produkt užívají, byly zaznamenány pozitivní účinky uvolněného molekulárního vodíku, tak jak popisují vědci ve svých odborných studiích. Příkladem může být pokles krevního tlaku, snížení koncentrace glukózy v krvi, nebo snížení hodnoty cholesterolu a lipidů u osob s metabolickým syndromem. Osoby trpící bolestivosti kloubů pociťují brzkou úlevu. U osob trpících bolestmi hlavy došlo k vymizení těchto stavů. Dále ženy pocítili snížení, nebo vymizení příznaků spojených s předmenstruačním syndromem a bolestivou menstruací. Po chirurgických zákrocích dochází také k rychlejšímu hojení ran. Většina osob si chválí lepší spánek, tělesnou a duševní svěžest a méně únavy. Molekulární vodík hydratuje pokožku a zlepšuje pleť. U klientů s nadváhou dochází k redukci tělesné hmotnosti. Byla také zaznamenána rychlejší regenerace svalové tkáně po zátěži u sportovců. Molekulární vodík eliminuje obsah kyseliny mléčné, která se do svalu vyplavuje při anaerobní zátěži a je příčinou bolestivosti z překyseleného svalstva.
Velké množství lidí tak má nyní příležitost poznat jeho účinky prostřednictvím nejjednoduššího a cenově dostupného produktu na světě.

Více zde: http://www.alkalickystyl.cz/molekularni-vodik/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

matčin dech

20. července 2014 v 7:00 Esoterika

moudrost

19. července 2014 v 7:00 Moudra a mezilidské vztahy


...Je čas jít,nesmíš zůstat stát a otáčet se.
Nedívej se na ty,kdo zůstali stát za tebou,
ale vezmi sebou ty,kteří dokážou jít....
letní večer

18. července 2014 v 18:00 Mix


příroda čaruje

15. července 2014 v 7:00 | emailová pošta |  Květiny


O červené řepě

14. července 2014 v 7:00 | Jan Anděl |  Plody Země

Červená řepa má poměrně vysoký obsah bílkovin s cennými aminokyselinami, které jsou prospěšné pro metabolizmus mozku.

Červená řepa je proslavená jako zásobárna přírodních látek,které brání vzniku rakoviny. Patří na seznam deseti druhů zeleniny, které jsou na antioxidanty nejbohatší. Obsahuje je zejména řepná šťáva. Rozmixovaná s karotkou a červeným zelím je nedostižným koktejlem plným antioxidantů a vitaminů. Je proto výborným prostředkem nejen proti rakovině, ale i proti chřipce a horečnatým onemocněním.

Souhrn léčivých účinků červené řepy:
 • Vytváří vazivové tkáně.
 • Zpevňuje kůži, zesiluje stěny cév, posiluje kosti.
 • Je užitečná při onemocnění jater, cév a revmatismu.
 • Neutralizuje a odstraňuje jedovaté látky,zvláště v mozku.
 • Podporuje růst buněk a opravuje jejichjádra.
 • Snižuje možnost ukládání tuků v játrech a reguluje metabolismus triglyceridů a cholesterolu.
 • Zvětšuje množství žaludečních šťáv a tím zlepšuje využití bílkovin.
 • Aktivuje tvorbu červených krvinek a tím zásobování buněk kyslíkem.
 • Je výborným prostředkem nejen proti rakovině,ale i proti chřipce a horečnatým onemocněním.
 • Zlepšuje vstřebávánívápníku a hořčíku.
 • Podporuje vylučování vody a kyselin z těla.
 • Zbavuje střeva jedovatých látek, odstraňuje zácpu.
 • Upravuje střevní mikroflóru především podporou růstu laktobacilů.
 • Dodává pružnost a lesk pleti, vlasům a nehtům.
 • V prvních týdnech těhotenství působí jako ochrana proti deformacím plodu.
 • Vyvolává optimističtější náladu.

Pár inspirativních rad a receptů na využití červené řepy v kuchyni:

Pomazánka z červené řepy 1
Řepu rozmixujte a vmíchejte do jogurtu. Do této báječně barevné směsi zamíchejte na drobno nakrájenou cibulku a navíc posekané řepné kousky. Podle chuti můžete přisolit nebo připepřit. Podávejte s pečivem a plátky sýra.


Řepa s křenem
Jeden díl řepy a půl dílu křenu nastrouhejte na jemném struhadle a promíchejte. Zalijte sladkokyselým nálevem. Můžete použít váš oblíbený"okurkový". Je to vynikající příloha k zapečeným těstovinám.


Pravý ukrajinský boršč
Každý kdo navštíví Ukrajinu, by neměl odjet, aniž ochutná tento jedinečný skvost ukrajinské tradice. A i když je recept náročnější, výsledek vás nejen překvapí, nýbrž ohromí! Takto chutný pokrm zná jen málokterá kultura. Boršč je vlastně taková polévka "nepolévka," svým obsahem a množstvím různých ingrediencí totiž nepřipomíná nic dosud známého:) Pokud chcete doma ohromit a taky si velice dobře pochutnat, tak tady je recept:


Ingredience a gramáž:
 • 0,5 kg vepřového masa
 • 150 g fazolí (uvařených, nebo vplechovce)
 • 1 ks velké červené řepy
 • 1 plechovka rajského protlaku(větší)
 • 4 velké brambory
 • 2 ks mrkve
 • kousek másla na osmahnutí mrkve
 • 1/4 hlávky zelí
 • 1 paprika
 • 1 cibule
 • kousek kvalitního špeku
 • 1 palička česneku

Postup přípravy:
Vepřové maso vaříme do jeho změknutí asi ve 3 litrech vody. Po vzniku vývaru maso vyjmeme - budeme ho potřebovat později. Čerstvou červenou řepu nastrouháme na struhadle a dáme podusit asi na 20 minut s hrníčkem vody a plechovkou rajského protlaku do rendlíku. Mezitím nakrájené brambory vhodíme do vývaru. Mrkev taktéž nastrouháme na struhadle a osmažíme na kousku másla. Vhodíme do vývaru k bramborám.Zelí nastrouháme, nebo na jemno nakrájíme a také vhodíme do polévky. Totéž uděláme i s nakrájenou paprikou, jednou osmahnutou cibulkou a fazolemi a vaříme. Před koncem vaření přidáme nakrájené maso z vývaru a provaříme.Přidáme z kvalitního špeku vysmažené sádlo a škvarky a odstavíme. Poté přidáme ještě paličku (podle chuti) prolisovaného česneku.


Doba varu se vždy odvíjí od porcí. Takže přesný čas vám neprozradím:)Polévku ale odstavte v momentě, kdy zjistíte, že zelí i brambory jsou již měkké.

Správný ukrajinský boršč by měl alespoň den odstát a až poté konzumovat.Podává se s chlebem namazaným česnekem a lžičkou smetany do talíře.
Přeji úspěšný den.
JanAnděl
ZDRAVÍ S ÚSMĚVEMs.r.o.
www.zdravisusmevem.cz


Vlaštovičník na klíš´tata

9. července 2014 v 16:47 | emailová pošta |  O zdraví a nemoci

Celý vlašťovičník promyjte, nastříhejte do zavařovací sklenice,
zalijte jedlým olejem, uzavřete víčkem a postavte na okno, na slunce
na 8-10 dní. Pak slijte do menších lahviček. Pro tři osoby stačí 50 ml
na celé léto. Před procházkou do přírody si tímto olejem namažte ruce,
nohy až po kolena a třeba i krk. Klíště se vám vyhne.

Mám to léta vyzkoušené. Potírám tím i psa na hlavě a zespodu a
bezvadně to funguje.


pěkný den

9. července 2014 v 7:00 Mix

tvář naší země 1

7. července 2014 v 7:00 | emailová pošta |  Krásy Země

Přelom

6. července 2014 v 11:57 | emailová pošta |  Esoterika

PŘICHÁZÍ JENDA Z NEJVĚTŠÍCH TRANSFORMACÍ CELÉHO LIDSTVA A CELÉ PLANETY ZEMĚ !!!
DARÍSEK S LÁSKOU A ÚCTOU VZKAZUJE CELÉMU SVĚTU, ŽE SE BLÍŽÍ MEGAVELKÁ TRANSFORMACE A TO Z 6.ČERVENCE NA 7 ČERVENEC 2014 O PŮL NOCI.
NEŽ DOJDE K TÉTO UDÁLOSTI, BUDOU SE SAMOZŘEJMNĚ ENERGIE STÁLE ZVYŠOVAT, COŽ MNOHO LIDÍ JIŽ POCIŤUJE, JAK NA SVÉM FYZICKÉM TĚLE, NA PSYCHICE, TEDY NA SVÉM ZDRAVOTNÍM STAVU.
ZE ŠESTÉHO ČERVENCE NA SEDMÍ ČERVENEC, SE MATERIÁLNÍ STRUKTŮRA ZAČNE VE VĚTŠÍ MÍŘE MĚNIT. LIDI BUDOU VÍCE Z MATERIÁLNÍHO SVĚTA VTAHOVÁNI DO DUCHOVNÍCH A PŘÍRODNÍCH STAVŮ BYTÍ. MATERIÁLNÍ VĚCI BUDOU OD PŮL NOCI Z 6 NA 7 ČERVENCE HŮŘE SNESITELNÉ A PROTO SE LIDÉ BUDOU VÍCE MATERIÁLNÍMU STYLU ŽIVOTA BRÁNIT A BUDOU HLEDAT KROKY PRO JEDNODUŠŠÍ ZPŮSOBY ŽITÍ A TO PŘEDEVŠÍM ŽITÍ PŘÍRODNÍM ČI VŠEOBECNĚ ALTERNATIVNÍM ZPŮSOBEM.
ZE ŠESTÉHO NA SEDMÉHO ČERVENCE NASTANE NOVÝ POČÁTEK LIDSTVA, KTERÝ JE NEVYHNUTELNÝ A VŽDY BYL V PLÁNU NAŠEHO STVOŘITELE. Z NOCI ZE 6 NA 7 ČERVENCE 2014 ZAČÍNÁ SILVESTROVSKÁ OSLAVA NOVÉHO POČÁTKU LIDSKÉHO VYŠŠÍHO VĚDOMÍ. OD TOHOTO DATA JE VŠE JINÉ A KAŽDÝ ČLOVĚK SE DLE TOHO SÁM PŘIZPŮSOBÍ. PŘIZPŮSOBÍ SE TAK, JAK BUDE MOC, RESPEKTIVE TAK, JAK SE VĚNOVAL SVÉ PŘÍPRAVĚ NA VYSOKÉ VIBRACE NOVÉHO VĚKU. PRO LIDI DUCHOVNÍHO, TEDY PRAVÉHO DUCHOVNÍHO STYLU ŽIVOTA, TO JE ZAČÍNAJÍCÍ RÁJ NA ZEMI. PRO JINÉ, SE MŮŽE TOTO JEVIT JAKO ZAČÍNAJÍCÍ PEKLO, NEBOŤ SE JIM ZAČNE POSTUPNĚ MATERIÁLNO BORTIT PŘED OČIMA VE STYLU VELKÝCH FIREMNÍCH, VZTAHOVÝCH, ZDRAVOTNÍCH, ŽIVOTNÍCH KRACHŮ. KAŽDÝ TO POCÍTÍ TAK, JAK MÁ.
PŘESTO RADUJME SE, PROTOŽE NASTANE DEN "D".
JE TO TEN DEN, PRO KTERÝ JSME SE VĚTŠINA Z NÁS NARODILI A KONEČNĚ JE TADY. VĚTŠINA LIDÍ TO POCÍTÍ

důležité sdělení

4. července 2014 v 11:42 | osud.cz |  Esoterika

POZOR, milí přátelé, tohle je velice důležité sdělení! Prosím, sdílejte na svých profilech!
To, co se nyní děje na Zemi, je exponenciální (!) nárůst energie. Zatím nevíme úplně, co je zdrojem, ale velm pravděpodobně se jedná o Slunce.
Následky na bázi technologií: Budou rychle hořet a bouchat chemické provozy založené na bázi uhlíku. To se děje již dlouho, ale nyní se vše exponenciálně zřejmě urychlí. Postupně může vypovídat službu počítačová technika, mobily mohou začít mít výpadky, můžete se nabourávat do cizích hovorů apod. Většina přístrojů, které mají počítačové automaty, zejména automobily, budou hlásit chybu. Letadla začínají mít výraznější problémy s navigací, ale i s hlásiči požáru a kouřem na palubách.
Bude docházet k obrovským geomagnetickým anomáliím, které budou způsobovat nejen radarové výpadky, ale také doslova přesuny v prostoru, a bohužel, zřejmě i v čase.
Jde o kosmický jev, který byl prorokován a čekáme na něj desítky tisíc let. Jeho cílem bude transformace lidstva (jeho části) na zcela jinou úroveň a zahájení několika tisíc let doby míru.
Fyzické příznaky: Můžete cítit obrovskou únavu, nebo naopak přebuzenost. Rány záření jsou tak obrovské, že to některým lidem může až porozpojovat obvody, což může znamenat, že se během chvilky zcela razantně změní jejich chování, dostanou záchvat zlosti apod., budou se chovat jako "tělo bez duše". Je to z toho důvodu, že mohou mít odpojený mozek. Značný nárůst depresí, každý bude zcela konfrontován se svým nitrem.
Můžete vnímat velkou energii na nervové soustavě. To se může projevovat až brněním (často třeba na jazyku, nebo v oblasti srdeční čakry), třesem, velkým pocením (organismus se snaží uchladit) Můžete se motat, téměř odejde krátkodobá paměť, špatně si budete vybavovat slova. Budete mírně zmateni (nebo více), asi jako když vás někdo vzbudí uprostřed noci. Téměř vám nepůjde se soustředit, nebo přemýšlet. Hned několikrát za den vám může probouchnout srdce tak, jak energie zesiluje a zeslabuje. Můžete vnímat silnou alergickou reakci (otoky, zarudnutí různých částí těla, zejména obličeje). Můžete pociťovat obtížné dýchání. Můžete vnímat bodavé bolesti v různých částech mozku tak, jak se čistí či aktivují některá centra.
Můžete začít skokově tloustnout, neboť vaše tělo je přesyceno energií (týká se i vegetariánů, rau-fúďanů a dalších).
Jaké je řešení? Zvýšit prudce výdej energie: výrazně méně spát a výrazně méně jíst, více se hýbat. Oblékat se již výhradně do přírodních materiálů a v noci se halit do přírodních pokrývek. Nenechat se ostatními nervovat, zůstat v klidu a vnitřním míru, protože každá disharmonie je v podstatě tisíckrát až miliónkrát vlivem energie zvětšena.
Vaše tělo může postupně začít odmítat přijímat potravu. Veškerá potrava bude v podstatě pro tělo jedovatá. Můžete se cítit nafouknutí, můžete vnímat nevolnost od žaludku, několikanásobně se zvýší rychlost vylučování. I nediabetikům může prudce vyletět tělesný cukr do nebezpečných hladin.
Připravte se, že během několika měsíců, maximálně let, se mohou lidská obydlí stát neobyvatelnými a lidé budou bydlet v přírodě, na polích, apod.
Níže uvádím grafy ze stránek,které se měřením energie ze Slunce již roky zabývá. Přístrojů, které dokážou toto změřit, není na světě příliš. Všimněte si, že jsme se během měsíce dostali z 1.113 TBE dne 14.5. na zcela neuvěřitelných 2.280,000 triliard BE (jinak řečeno 2,28 kvadriliónů BE) v úterý, 17.6. Zdroj grafu je měření německé skupiny, která se měřením energie zabývá již dlouhá léta. http://www.praxis-umeria.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html
Děje, které nyní probíhají, nemají obdoby a zcela zásadně ovlivní osud lidstva na nejbližší tisíce let.

malý pomocník

4. července 2014 v 7:00 Moudra a mezilidské vztahy

Sousedovi odvedle nedávno zemřela žena.
Když chlapeček viděl muže plakat,
vplížil se na jeho dvorek,vlezl mu na klín,
a jen tak tam zůstal sedět.
Když se matka zeptala,co sousedovi řekl,
chlapec odpověděl:
"Nic,jen jsem mu pomohl brečet."


o životě

1. července 2014 v 7:00 | John Lennon |  Moudra a mezilidské vztahy