deště v květnu

19. května 2014 v 16:38 | emailová pošta |  Esoterika

17. května 2014

Jak se vyvíjí klimateroristická akce "Květnové povodně"?

První část pozorování zde: http://orgo-net.blogspot.cz/2014/05/klimateroristicka-akce-zaplavy-v-srbsku.html

Pozorování umělých zásahů 16. a 17. 5. 2014
Sepsal OrgoNet 17. 5. 2014

Uměle vytvořené intenzívní srážky již včera spadly nejen na Srbsko, ale i Polsko a Slovensko. (Viz článek
http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/93439-vodni-zivel-radi-zaplavy-zasahly-slovensko-polsko-a-srbsko-nekolik-mrtvych-video/)

Klimateroristy roztočená spirála pokračovala během včerejška v "hnaní" oblačnosti proti směru hodinových ručiček přes značnou část střední Evropy, nejsilnější srážky přecházely přes Polsko a Slovensko, vydatný déšť též přešel přes Česko, do Rakouska a Německa.

Celou obrovskou "hrací plochu" této srážkové rotující oblasti (průměr asi více než 1 000 km) uvidíte velmi dobře na následující animaci natočené z webu yr.no. Spirála roztáčená radarovými frekvencemi je napájena vlhkostí u Černého moře a nad Běloruskem se setkává se studeným severním prouděním, takže nese obrovské množství vody a pokrývá obrovské území východní a střední Evropy.

http://youtu.be/KCk_1N7_2XE
Zdroj: http://www.yr.no/satellitt/europa_animasjon.htmlNa území Česka byly včera srážky posilovány pomocí německých radarů, které zobrazovaly haarpové kruhy tak, jak je obvyklé při akcích spouštění intenzívního deště. (Pozn. Výraz "haarpový kruh" používám pro zjednodušení, znamená pro mě jakoukoli aktivitu radaru za účelem manipulace počasí, nevyjadřuje konkrétní kvalitu této aktivity.)
Na srážkovém pásmu přecházejícím včera přes ČR byly vidět rovněž překrývající se linie haarpových kruhů, zobrazujících "nenavazující" obrazy srážek - opět důkaz zasahování radarových frekvencí.
Obr. Haarpová linie na pásmu srážek.

Na animaci yr.no je vidět i to, že během včerejška se oblačnost spirály již hodně rozpadla a prořídla, a déšť ustával, ale klimateroristé hodlají využít připravené ionizované oblasti na maximum, takže odpoledne vytvořili velice rozsáhlou, vysokou a hustou oblačnost kdesi nad Ukrajinou (její počátek je vidět v blízkosti Černého moře).


A abychom nezapomněli, během noci byla atmosféra nad Českem ošetřována dávkami mikrovlnné frekvence, z nichž nejvydatnější se zobrazila na nočním snímku NOAA jako působivý pruh:


Prozatímní závěr:
V tuto chvíli v Česku mnoho neprší, uvidíme, co spadne z oné zde sledované oblačnosti směřující k nám od Polska. Plán klimateroristů (čili předpověď počasí) je déšť dnes i zítra, ale uvidíme, ono se jim to nemusí povést, ta atmosféra ty jejich všechny zásahy taky neunese a přestane poslouchat (:-)) I tak už toho napáchali dost (:-(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GoGosen-GWT | Web | 19. května 2014 v 16:44 | Reagovat

Pěkné:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama