Květen 2014


Kangen voda

31. května 2014 v 7:00 | emailová pošta |  O zdraví a nemoci

Kangen voda do firmy

Máte firmu, restauraci, salón krásy, fitness nebo jinou provozovnu? Ušetříte náklady s přístrojem na výrobu Kangen vody. Nekupujte balené vody, které jsou většinou kyselé. Připravte si čerstvou zásaditou ionizovanou vodu, kterou oceníte Vy, vaši zaměstnanci a zákazníci.
Přístrojem na Kangen vodu si jednoduše vyrobíte až 5 různých typů vod do Vaší firmy. Zde je jeden z příkladů použití Kangen vody v restauračním biznisu. Níže uvedené video je natočené v Kalifornii, kde servírování Kangen vody hostům a také její použití na přípravu jídel se stává věcí prestíže každé restaurace. Dnes se už málokterý špičkový stravovací podnik obejde bez Kangen vody. Hosté si často volí návštěvu restaurace podle toho, jestli má k dispozíci Kangen vodu a jestli jsou nabízená jídla připravována na ionizované Kangen vodě. Podívejte se na následující video a dozvíte se všechno o nejnovějších trendech restauračního biznisu v USA.
Kangen voda na pití (pH 8,5-9,5)
Ideální jako pitný režim zaměstnanců, na pití pro zákazníky, zdravou přípravu jídel a zalévání rostlin. Kangen voda je ionizovaná a zbavená chlóru, těžkých kovů a škodlivých látek. Nenafukuje a chutná lépe.
  • Kangen voda je zásaditá a neutralizuje překyselení organismu
  • obsahuje velké množství antioxidantů, které neutralizují volné radikály
  • lépe proniká do buněk a hydratuje tělo 6x rychleji než běžná voda
  • je výborná na vaření, protože zvýrazňuje chuť potravin
  • zabraňuje ztrátě živin z ovoce a zeleniny
  • dodá svěžest rostlinám a stimuluje klíčení
  • zvyšuje účinek a vstřebávání výživových doplňků
  • pomáhá při pálení žáhy
  • chrání před překyselením těla

Kačenky

30. května 2014 v 7:00 | Kačenky |  ZvířátkaKRYON o Obamovi

28. května 2014 v 7:00 | Kryon |  Barack Obama

Kryon - Otázky a odpovědi

Barack Obama (30.11.2008 - úryvek z channelingu)
Teď vám dám informaci, kterou někteří už vědí, o člověku, kterému říkáte Obama.
V první řadě - Kryon a Duch se nezajímají o vaši politiku. To, co kolektivně vytváříte v této oblasti, je věcí svobodné volby. Ale podívejte se na svobodnou volbu, kterou máte a na rozdíl mezi tím, co děláte ve staré energii ve srovnání s energií novou. VY to vytváříte. Bůh nedosazuje politiky do úřadu. To děláte vy. V této zemi (USA) jste si vytvořili systém, podle kterého dosadíte někoho speciálního. Tohle není politické - jsou někteří, co si myslí, že ano, protože vidí všechno politicky. Prosím nedívejte se na to tak.

V r. 2001 jsme vám řekli, že v r. 2008 bude doba posunu a změny, protože takový byl potenciál. "Kryone, znamená to, že ten potenciál byl Obama v r. 2008?" Ne. Potenciál byl, že vytvoříte posun v r. 2008 a to jste udělali. Později jsme vám řekli, že v r. 2008 společně změníte svého vůdce na Indigo. Takže, to jste právě udělali! Chci vám říct něco o tom člověku, kterého jste zvolili. Zaprvé - je to stará duše. Ale to jste věděli, že? Ale já vám říkám, že on je stará, velmi stará duše! Je Lemuřan. Nepřipadá vám zajímavé, že se narodil na Hawaii? To jsou ty původní energie Lemurie před 50.000 lety.
V tomto životě se rozhodl narodit se zde znovu. To je první stopa. Před dvěma lety byl identifikován ženou, která první uviděla (jeho Indigové barvy. Nancy Tappe první vysvětlila základy Indigo lidí). Identifikovala Obamu jako Indigo před více než dvěma lety (dlouho před tím, než se rozhodl kandidovat na prezidenta). Je starý Indigo (na rozdíl od dětí, co se teď rodí), ale má Indigové atributy.
Chci vám popsat tyto atributy, což je zábavná část: V těch dobách, které nazýváte přípravy na volby, analyzujete, který člověk bude vybrán. Obama byl vskutku kritizován a ta kritika byla asi taková: "Je moc mladý a nezkušený; nemůže zastávat tento post. Tato práce vyžaduje někoho staršího; zkušeného, vyzrálého člověka." Není na to jednoduše žádný argument. Ale když se na toho muže podíváte, vyzařuje energii "to znám, tam už jsem byl, to už mám za sebou"! To je Indigo! V jeho Akáše jsou záznamy o tom "to znám, tam už jsem byl, to už mám za sebou" a kdybyste věděli, co ještě je v jeho Akáše, byli byste v údivu, co má za sebou.
Učinili jste volbu se silným potenciálem. Zvolili jste Lemuřana, Indigovou energii a starou duši. To je něco, co jsme viděli dopředu. Teď mu dám radu, kterou on nikdy neuslyší [možná ano]. Toto je Kryonova rada mladému vůdci země. Mám dvě věci, které ti chci říct, Baracku:
- Zaprvé - kryj si záda.
- Zadruhé - nedůvěřuj svým rádcům, protože ti budou radit to, co fungovalo za "starých dobrých časů". Nicméně, tvoje intuice ti řekne, co bys měl správně udělat. Rozbij stará paradigmata. Vystup ze zajetých kolejí a jdi za svým. (Toto bylo řečeno těsně po volbách - 30.11.2008).
Podívejte se, co jste vytvořili! Kdyby někdo před 20 lety řekl ve starém 'pánském' klubu v zadní místnosti vaší země (USA): "Myslím, že za 20 let Amerika zvolí černého prezidenta", vyhodili by ho! "Nemožné!" křičeli by. "To nedopustíme!" řekli by. "K tomu nikdy nedojde. To se nemůže stát!" Že mám pravdu? Mělo by vám to být obrázkem toho, co se teď děje ve vaší politice. Je to svobodná politika. Nikdo už není u kormidla v 'zadní místnosti'. Místo toho jsi u kormidla ty, Ameriko!
Přeložila Satu Satukonvalinky

27. května 2014 v 7:00 Květiny


nápady

25. května 2014 v 7:00 | emailová pošta |  Mix
jarní den

24. května 2014 v 7:00

deštivý den

21. května 2014 v 7:00 Květiny

deště v květnu

19. května 2014 v 16:38 | emailová pošta |  Esoterika

17. května 2014

Jak se vyvíjí klimateroristická akce "Květnové povodně"?

První část pozorování zde: http://orgo-net.blogspot.cz/2014/05/klimateroristicka-akce-zaplavy-v-srbsku.html

Pozorování umělých zásahů 16. a 17. 5. 2014
Sepsal OrgoNet 17. 5. 2014

Uměle vytvořené intenzívní srážky již včera spadly nejen na Srbsko, ale i Polsko a Slovensko. (Viz článek
http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/93439-vodni-zivel-radi-zaplavy-zasahly-slovensko-polsko-a-srbsko-nekolik-mrtvych-video/)

Klimateroristy roztočená spirála pokračovala během včerejška v "hnaní" oblačnosti proti směru hodinových ručiček přes značnou část střední Evropy, nejsilnější srážky přecházely přes Polsko a Slovensko, vydatný déšť též přešel přes Česko, do Rakouska a Německa.

Celou obrovskou "hrací plochu" této srážkové rotující oblasti (průměr asi více než 1 000 km) uvidíte velmi dobře na následující animaci natočené z webu yr.no. Spirála roztáčená radarovými frekvencemi je napájena vlhkostí u Černého moře a nad Běloruskem se setkává se studeným severním prouděním, takže nese obrovské množství vody a pokrývá obrovské území východní a střední Evropy.

http://youtu.be/KCk_1N7_2XE
Zdroj: http://www.yr.no/satellitt/europa_animasjon.htmlNa území Česka byly včera srážky posilovány pomocí německých radarů, které zobrazovaly haarpové kruhy tak, jak je obvyklé při akcích spouštění intenzívního deště. (Pozn. Výraz "haarpový kruh" používám pro zjednodušení, znamená pro mě jakoukoli aktivitu radaru za účelem manipulace počasí, nevyjadřuje konkrétní kvalitu této aktivity.)
Na srážkovém pásmu přecházejícím včera přes ČR byly vidět rovněž překrývající se linie haarpových kruhů, zobrazujících "nenavazující" obrazy srážek - opět důkaz zasahování radarových frekvencí.
Obr. Haarpová linie na pásmu srážek.

Na animaci yr.no je vidět i to, že během včerejška se oblačnost spirály již hodně rozpadla a prořídla, a déšť ustával, ale klimateroristé hodlají využít připravené ionizované oblasti na maximum, takže odpoledne vytvořili velice rozsáhlou, vysokou a hustou oblačnost kdesi nad Ukrajinou (její počátek je vidět v blízkosti Černého moře).


A abychom nezapomněli, během noci byla atmosféra nad Českem ošetřována dávkami mikrovlnné frekvence, z nichž nejvydatnější se zobrazila na nočním snímku NOAA jako působivý pruh:


Prozatímní závěr:
V tuto chvíli v Česku mnoho neprší, uvidíme, co spadne z oné zde sledované oblačnosti směřující k nám od Polska. Plán klimateroristů (čili předpověď počasí) je déšť dnes i zítra, ale uvidíme, ono se jim to nemusí povést, ta atmosféra ty jejich všechny zásahy taky neunese a přestane poslouchat (:-)) I tak už toho napáchali dost (:-(

s láskou

16. května 2014 v 7:00 | Benková Zuzana |  Mgr.Zuzana Benková

S láskou
s láskou dívam sa na svet
s láskou pohládzam vlásky detí
s láskou kreslím na papier čiarky
s láskou tancujem v daždi
s láskou počúvam spev vtáčí
s láskou otáčam tvár k slnku
s láskou počúvam hudbu
s láskou počúvam šum lístia
s láskou počúvam keď si dcéra píska
s láskou dívam sa na mesiaca spln
s láskou dýcham ranný vzduch
s láskou počúvam mora šum
s láskou počúvam ako šumí hora
s láskou počúvam vietor s poľa
s láskou dívam sa na krásu vôkol seba
s láskou beriem do rúk knihu
s láskou zvoním na zvonkohru zavesenú v okne
s láskou vpustím dnu po noci svetlo
s láskou dám si z krku šatku keď je mi teplo
s láskou vdychujeme vôňu jari, leta, jesene i zimy
s láskou smejem sa s rodinou keď som s nimi
s láskou pripravím jedlo keď som doma
s láskou zapálim sviečku vo svojom dome
s láskou žijem100 tváří Obamy 1

13. května 2014 v 7:00 | xx |  Barack Obama


máma

11. května 2014 v 8:00 | emailpošta |  Moudra a mezilidské vztahy

Bylo jednou jedno dítě připravené, že se narodí. Zeptalo se Boha: "Slyšelo jsem, že mě zítra pošleš na zem. Ale jak tam budu žít, když jsem maličké a slabé?"
Bůh mu odpověděl: "Mezi mnohými anděli jsem vybral jediného pro Tebe. Ona na Tebe bude čekat a starat se o Tebe."
"Ale" .... povídá dítě "tady nedělám nic, jenom zpívám a směji se, to je to, co potřebuji, abych bylo šťastné."
Bůh povídá: "Tvůj anděl Ti bude zpívat každý den a bude Ti říkat ta nejsladší slova. A ucítíš lásku svého anděla a budeš šťastné."
"Slyšelo jsem, že jsou na zemi zlí lidé" říká dítě "kdo mě ochrání?"
Bůh obejme dítě a říká: " Tvůj anděl Tě bude chránit i za cenu svého života!"
V tom momentě zavládl v nebi klid, ale na zemi bylo slyšet hlasy. Dítě se v rychlosti zeptalo: "Bože, pověz mi jméno mého anděla."
Bůh odpoví: "Jméno Tvého anděla není vůbec důležité, Ty mu budeš říkat MÁMA."
sametové sako

8. května 2014 v 7:00 | Jaromír Nohavica |  Umělci a významné osobnosti

jarní

5. května 2014 v 7:00 Květiny