Prosinec 2013

globus

31. prosince 2013 v 18:08 | emailpošta |  Mix

vtipy

30. prosince 2013 v 16:33 | emailpošta |  Mix
na talíři

30. prosince 2013 v 8:00 | emailpošta |  MixVaše tělo

28. prosince 2013 v 8:00 | Ruediger Schache |  Moudra a mezilidské vztahy
z knihy :Tajemství sedmi závojů :

Kým nebo čím jste?Jste svým tělem a svými pocity?Pravda je,že pocity ve svém těle pociťujete.
Ale nejste těmito pocity.A nejste ani svým tělem.VY MÁTE TĚLO! Obýváte ho a používáte ho.
Umožňuje vám účastnit se života,navštěvovat určitá místa a lidi,dotýkat se,prožívat smyslové vjemy,
pohybovat věcmi a vytvářet je,nabývat zkušenosti....Pomocí úžasného daru svého těla můžete
prožívat tento svět.Proto je vaše tělo nejlepším přítelem vašeho života.
Když se naučíte nahlížet na něj takto,budete své tělo čím dál víc milovat takové,jaké je,
protože ta či ona jeho nedokonalost opravdu není tak důležitá,abyste se kvůli tomu nemohli podílet
na krásách života.Nedostali jste tělo proto,abyste s ním byli pořád nespokojeni.
Máte ho,abyste jeho prostřednictvím cestovali svým životem. Tělo nakonec beztak zůstane
někde mimo,asi jako parník po nádherné plavbě kolem světa.


,,,šťastnější než bůh...

27. prosince 2013 v 8:00 | Neal Donald Walsh |  Moudra a mezilidské vztahy

....energie přitažlivosti funguje neustále. Nereaguje pouze na to, po čem toužíme, ale také na to, čeho se obáváme. Nepůsobí jen na to, co k sobě chceme přitáhnout, ale také na to, co od sebe chceme odstrčit. Nejen na to, co si vědomě vybereme, ale také na to, co zvolíme podvědomě.
Pokud cítíte, že po něčem zoufale toužíte, a v duchu si neustále opakujete Tohle chci!, pak celému vesmíru oznamujete, že to teď nemáte. Na příklad tvrzení "Chci mít peněz" vám nejen nemůže přinést víc peněz, ale může je od vás dokonce odhánět. To proto, že vesmír má ve své slovní zásobě jen jedinou odpověď: "Ano." Velice pozorně vám naslouchá, ale nejpozorněji naslouchá tomu, co cítíte.
V Hovorech s Bohem se píše, že "pocity jsou řečí duše". Pokud neustále opakujete: "Já chci víc peněz!" a vesmír "cítí váš pocit", který se k tomu váže, a je to pocit nedostatku, tak právě to vám vesmír dopřeje.
Pocity jsou energie a pokud jde o energii, podobné věci se přitahují. A tak vám vesmír řekne "Ano!" - a vy stále budete chtít víc peněz.
Při užívání energie přitažlivosti je slovo "já" spouštěcím mechanismem tvoření. Co následuje za slůvkem "já" otáčí klíčkem a startuje motor manifestace. Proces tvoření funguje neustále, nejenom tehdy, když se vám to hodí, a je vytrvale živen tím, co nejsilněji a nejsoustavněji pociťujete. Jedna velmi pozitivní myšlenka uprostřed víru ne zrovna pozitivních pocitů a představ tedy pravděpodobně nebude mít kýžený efekt. Trik je v tom, zůstat i v oceánu negativity naladěn pozitivně. Trik je v tom, vědět, že proces funguje, i když to tak zrovna nevypadá.
Zůstat pozitivně naladěn, i když je člověk obklopen-snad by se dokonce dalo říci zaplaven - tím, co by ostatní mohli nazývat "negativitou", je snazší, než si myslíte.Trik je v tom, přestat hodnotit, "nesoudit podle toho, jak věci vypadají". Zbavíte-li se tendence hodnotit, váš život se od základů změní. Není to žádná drobnost. Je to základní posun v chování a přístupu k životu. Je to zázrak. Cesta, jak se zbavit hodnocení, je ponořit se do vděčnosti.
To znamená být vděčný bez ohledu na výsledek. Vděčnost je zázračný lék na všechna trápení. Je to nejrychlejší způsob, jak se zbavit úzkosti, jak vyléčit zklamání, jak negativitu nahradit pozitivitou. Je to energie, která nás spojuje s Bohem. Jakmile hodnocení nahradí vděčnost, rozšíří se po vašem těle klid, duši zaplaví mír a mysl naplní moudrost. Nahraďte snahu hodnotit prostou vděčností a celý váš prožitek ze života se během pěti vteřin změní k lepšímu.... během pěti vteřin. :-))Ave Maria

24. prosince 2013 v 9:12 | Daniela de Santos |  Esoterika

Hovory s Bohem

22. prosince 2013 v 8:00 | emailpošta |  Moudra a mezilidské vztahy
Sneženie anjelov

20. prosince 2013 v 8:00 | Mgr.Zuzana Benková |  Mgr.Zuzana Benková

Sneženie anjelov

Z oblohy padá sneh s láskou dívam sa na tancujúce vločky
najprv padajú biele guľôčky pripomínajúce drobné slzy víl
jedna na druhú ukladajú sa na Matku Zem
pomaličky, potichučky zakrývajú zamrznutú zem
a po chvíli z neba sa vznášajú chumáče snehu
ako tancujúci anjeli poletujú s gracióznou ľahkosťou
sem a tam vzduchom
tichučko a pomaly líhajú si ako do perín
vytvorených láskou anjelov a víl ktorí strážia naše sny

Případ ztraceného kláštera!

19. prosince 2013 v 8:00 | emailpošta
Případ ztraceného kláštera!
Kaple sv. Jana byla dlouhá léta používána jako ložnice bytové jednotky a nikdo netušil, o co se jedná,ukazuje Tomáš Edel. V dalším díle našeho seriálu se pustíme do téměř detektivního pátrání po ztraceném klášteře v Českém Dubu. Za všechno může Havel z Lemberka, manžel české světice Zdislavy. Právě on pozval do kraje pod Ještědem ve třináctém století Rytířský a špitální řád sv. Jana Jeruzalémského.Možná je znáte jako johanity či maltézské rytíře. Ti vystavěli své útočiště, jenže v průběhu let jako by se klášter propadl do země... Pátrat po něm začal ještě jako mladý student ředitel podještědského Muzea Karolíny Světlé PhDr. Tomáš Edel. "Z kamenných budov kláštera se přece musely dochovat alespoň zbytky zdí a zlomky portálů či oken," přemýšlel počátkem 80. let historik. "Roku 1357 ho navštívil císař Karel IV.,
takže bylo jasné, že nešlo o nějaký klášteříček, ale že to musel být nádherný výstavný areál."
První stopy byly objeveny v malé osadě Domaslovicích, ležící asi dva kilometry východně od Českého Dubu. Tady se zčásti zachoval bývalý panský dvůr, vybudovaný v druhé polovině šestnáctého století. Pan Král, zemědělec, který na zdejším statku hospodařil, upozornil na poničený pískovcový portál, zazděný do ohrady jeho dvora. Kde se tu vzal portál starší než celý dvůr?Úspěšné pátráníOdpověď na tuhle otázku přišla v roce 1991, kdy dr. Edel začal hledat klášter tam, kde ho zatím nikdo nehledal. V prostorách renesančního zámku, který vyhořel a byl přestavěn na banální dům."10. října 1991 jsem vstoupil do zámeckého sklepa. Na osu klenby stěny jsem přiložil k tvrdé omítce ostří majzlíku a během několika okamžiků vystoupila hluboká okenní špaleta a já nahlédl do třináctého století.Byl to takový šok. Zaplavil mě skutečný pocit zděšení, co se to tu v tom bramborovém sklepě objevilo.
Otočil jsem se a uvědomil si, že všude tady pod omítkou jsou skryty raně středověké stěny a klenby a okna a portály johanitského kláštera. Tady léčila své nemocné blahoslavená Zdislava a přes všechna ta staletí požárů, ničení a bourání to tu všechno stojí dodnes. A k pocitu zděšení se přidala obrovská vlna radosti nad tím, jaká se v Čechách znovu zrodila krása," říká archeolog. A pak už šlo všechno ráz na ráz. Práce pokračovaly a zedníci kus po kuse znovu přiváděli na s
vět johanitský klášter...
Čerpáno z knihy Neuvěřitelné jevy a podivuhodné bytosti

zimní obrázek

18. prosince 2013 v 8:00 | xx |  Květiny

Zbavte se potřeby přijetí

17. prosince 2013 v 8:00 | Doreen Virtue |  Moudra a mezilidské vztahy
Zbavte se své potřeby přijetí
autor: Svět zázraků (Poznámky) dne 21. říjen 2011 v 0:09
Zbavte se své potřeby, aby vás měli všichni rádi. Záleží jen na tom, abyste si sebe vážili vy. Názory druhých lidí na vás nemají naprosto žádnou souvislost s tím, jací skutečně jste, protože se jedná pouze o projekci toho, jak sama sebe posuzuje daná osoba.
Podívejte se na nás, to je výborný příklad: ačkoli my andělé trávíme všechen svůj čas tím, abychom pomáhali lidem, stále existují lidé, kteří nás nemají rádi a nevěří nám. Pokud bychom dovolili, aby na nás tato negativní posouzení těžce dopadala, byli bychom mnohem méně efektivní v plnění svého poslání.
Zauvažujte nad tím, kolik času a energie jste už vložili do toho, aby vás druzí měli rádi a schvalovali, co děláte. Nebylo by lepší trávit svůj čas usilováním o svou vlastní přízeň? A nebylo by přínosnější poměřovat svou hodnotu s nějakým vyšším vzorem než s názory ostatních lidí? Samozřejmě, že odpověď zní "ano". A dnes je den, kdy byste si měli tento přístup osvojit.

Myšlenka pro tento den
Vzdávám se své potřeby, aby mi druzí něco schvalovali a uznávali mě. K pocitu vlastní hodnoty a "láskyhodnosti" vyhledávám jen svůj vlastní obdiv k sobě. Moje zdravá sebeúcta přitahuje všechno a všechny, jež si mohu přát. Uznání mé osoby a schválení mých činů je pouze na mně.

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue


co výrok to perla

15. prosince 2013 v 8:00 | emailpošta |  Moudra a mezilidské vztahy

Ženská prsa jsou důkazem, že muž dokáže myslet na dvě věci najednou.

Muži jsou jako bluetooh, připojí se když jsi blízko,když jsi daleko -
připojí se jinde.

Pán bůh vidí všechno, ale sousedi vidí víc.Jeptiška je jediná žena na světě, která už večer ví,
co si ráno vezme na sebe.Já nejsem tlustá, já jsem tak krásná, až to přetéká.

Na počátku stvořil bůh nebe a zemi, všechno ostatní je made in China.Život je smrtelná nemoc, která se přenáší pohlavním stykem.


Když si nechceš hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.

Proč se říká, že děti nosí čáp? protože ze svého komína vidí
kdo, kde, s kým a kdy.

Každá česká vláda je jak sníh,většina bordelu se ukáže, až když zmizí.

Můj sexuální život je jako porsche -nemám ho.
První suspenzor byl v hokeji použit v roce 1874,
první helma až v roce 1974, trvalo sto let,
než mužům došlo, že mozek je důležitý.

Týmová práce je důležitá pro to,
aby se vina mohla svést na někoho jiného.K hodným chlapcům se chodí děvčata vyplakat, k těm zlým vyspat.
Netrapte se pro ty, kteří vás za zády pomlouvají,
znamená to, že jste krok před a nimi
a tudíž v pozici, kdy vám mohou políbit prdel.


Sněhové sukničky

14. prosince 2013 v 8:00 | Mgr.Zuzana Benková |  Mgr.Zuzana Benková

Snehové sukničky

Snehové vločky halia zem do lásky
tichúčko k zemi sa znesú
obloha sfarbí sa do oranžova a do noci svieti jej jas
nádherný tanec vločiek
tancujú jedna s druhou
najprv len drobunké klopkajú na okno
sťa malinké korálky...ako z cukru
potom krásky veľké znesú sa na zem
rozprestrú svoje sukničky zo snehu
lesknú sa nádherné sukničky snehových dám
prekrásne róby s odleskom zrkadiel
na sukničkách snehových dúha sa usídli
a všetko svojím svetlom presvetlíděti...

12. prosince 2013 v 8:00 | J.W.Goethe |  Moudra a mezilidské vztahy

Děti mají dostat od svých rodičů dvě věci:
kořeny a křídla.

onkolog David Agus

11. prosince 2013 v 8:00 | ara-emailová pošta |  O zdraví a nemoci

Vyhoďte vitamíny, päťkrát týždenne si nalejte víno a v nedeľu sa poriadne vyspite! Tak vidí recept na dlhý život David Agus.


Americký onkológ David AgusAko zástanca génového testovania v rámci prevencie je hviezdou medzi americkými onkológmi. "V našich génoch sú uložené predpoklady k ochoreniam, ktoré nás môžu v budúcnosti ohroziť. Každý by mal absolvovať genetický test, aby vedel, aké sú u neho riziká," tvrdí Agus. V rozhovore pre nemecký denník Bild prezradil tipy, ktoré človeku predĺžia život.

1. V nedeľu sa poriadne vyspite
"Ľudské telo má isté návyky, ktorým škodí stres, s ktorým sa väčšina z nás denne stretáva. Psychické zaťaženie je tiež jedným z hlavných predpokladov pre vznik ochorení. Pokiaľ počas pracovného týždňa vstávate skoro ráno, telo sa potrebuje zotaviť. S touto "nedeľnou rezervou" si organizmus vystačí minimálne do stredy."

2. Vždy jedzte v rovnakom čase
"Aj keby vaše jedlo malo predstavovať iba jablko, aj tak si ho dajte! Štúdie jasne ukazujú, že ľudia, ktorí menia časy, kedy jedia, majú až o 80 percent vyšší predpoklad pre vznik cukrovky."

3. Zbavte sa nepohodlných topánok
"Ženy majú potrebu nosiť vysoké podpätky za každú cenu. Ak ich ale začnú bolieť nohy, mali by sa ich okamžite zbaviť. Dôvodom je fakt, že táto bolesť má za následok bolestivé zápaly, ktoré majú často smrteľné následky! Napríklad sa zvyšuje riziko vzniku rakoviny, srdcových ochorení a Alzheimerovej choroby."

4. Cvičte maximálne hodinu denne
"Pohyb je zdravý, ale nie pokiaľ sa jedná o nadmerné cvičenie. Ak už cítite bolesť, prestaňte. Svaly na stehnách sú síce fajn, pokiaľ chcete bežať maratón, ale nie vo chvíli, keď hrozí, že tým vaše zdravie utrpí."

5. Ruky preč od vitamínov
"Vitamíny A, B alebo C - žiadna štúdia dosiaľ nepreukázala, že pokiaľ ich beriete, ste viac chránení pred ochoreniami srdca či pred rakovinou. Práve naopak. Vitamín D a C vyživuje zdravé bunky, prečo by sa ním nemohla nakŕmiť aj rakovinová bunka? U žien, ktoré užívajú multivitamíny, je až o 15 percent vyššie riziko rakoviny prsníka ako u tých, ktoré ich neberú."

6. Neseďtecelýdeň
"Pokiaľ presedíte väčšinu dňa, má to nepriaznivé následky na váš metabolizmus. Keď sedíte päť hodín denne, je to ako by ste vyfajčili škatuľku cigariet. Pokiaľ máte sedavé zamestnanie, snažte sa aspoň pri telefonovaní prechádzať. A keď chcete kolegom niečo povedať, nepíšte im e-mail, ale povedzte im to osobne."

7. Každý deň si dajte detský acylpyrin
"Je v ňom obsiahnutých 75 miligramov kyseliny acetylsalicylovej, vďaka ktorej znížite riziko vzniku rakoviny až o 40 percent, riziko srdcových chorôb o 22 percent a mŕtvice o 17 percent. Samozrejme existujú aj vedľajšie účinky, ako je napríklad riedenie krvi, ale nežiaduce účinky má aj auto. Faktom ostáva, že užívanie detského acylpyrínu má viac výhod ako nevýhod."

8. Nejedzte čerstvú zeleninu zo supermarketu
"Väčšina vitamínov je obsiahnutá v hlboko zmrazenom ovocí a zelenine. Rovnako ako v potravinách, ktoré sú zmrazené šokom (napr. ryby sú tak bez ľadových kryštálikov, ktoré ich inak znehodnocujú)."

9. Vyhoďte mixéry a lisy na ovocné šťavy
"Koľko ovocia sa zmestí do pohára? Veľa. A teraz hádajte: skutočne chce vaše telo zjesť desať mrkiev naraz? Nepovedal by som. Ovocné šťavy sú kalorické bomby, ktoré navyše pri styku s kyslíkom stratili väčšinu živín."

10. Výťahom sa vyhnite ako čert krížu
"Výťahy sú asi jedným z najmenej zdravých vynálezov všetkých čias. Použite radšej schody. Navrhoval by som, aby nám za používanie výťahov spoločnosti platili. A keď už sme pri tom, mali by ste parkovať auto trochu ďalej od práce."
11. Pravidelne pite červené víno
S radosťou si ho doprajte pokojne aj 5 krát týždenne. Je výborné pre vaše srdce a cievy.
o člověku

8. prosince 2013 v 8:00 | xx |  Moudra a mezilidské vztahy

City jsou řečí těla.
Myšlenky jsou řečí ducha.
Láska je řečí duše.


Zasněžené ráno

7. prosince 2013 v 8:00 | Mgr.Zuzana Benková |  Mgr.Zuzana Benková


Zasnežené ráno

V ešte zasneženom zimnom ráne
stála som a počúvala svet
v tom zasneženom zimnom ráne
už cítiť a počuť jar
vo vzduchu cítiť jarný vánok
a vtáky spievajú svoju jarnú pieseň
pomaly cez zasnežené ráno
prichádza o niečo teplejší vzduchRoztomilé kočičky

5. prosince 2013 v 8:00 | různé |  Kočičkybýt léčitelem...

4. prosince 2013 v 8:00 | Sergej Lazarev |  Esoterika

Být léčitelem je nebezpečné - Sergej Lazarev


Být léčitelem je nebezpečné - Sergej Lazarev
Sergej Lazarev zkoumal, co se děje při běžném léčení, kdy léčitel například předá negativní energii pacienta domácímu zvířeti, rostlině, voskové figuríně, vodě, středu Země nebo vesmíru, anebo tuto energii různými způsoby spálí.
Na úrovni pole (tj. naší aury) tato energie, které je potenciálně agresivní, přechází do pole tohoto objektu, deformuje ho a automaticky se vrací do pole léčitele a jeho příbuzných. Takto dochází k dvojitému negativnímu účinku. Cílový objekt se deformuje a léčitel dostane zpátky přesně stejnou energii, kterou se pokoušel odstranit.
Prostřednictvím společného energetického pole pak trpí nejen léčitel, ale i celý jeho rod.
Každá léčebná metoda, která nemá za cíl duchovní rozvoj člověka, vede k destrukci, varuje Sergej Lazarev. "Odstranění příznaků není v žádném případě léčbou."
Rodiče utváří fyzický stav i osud svých dětí
Rodiče, děti a vnuci představují na úrovni energetického pole jednotný celek. Chování a emoce rodičů mají bezprostřední vliv na fyzický stav jejich dětí. Pokud se tedy změní psychika rodičů, změní se také fyzický stav jejich dětí.
Pokud se chováme negativně ve vztahu k našim blízkým, vytváříme tím deformace (poškození aury) jak ve svém, tak v jejich energetickém poli. Působí to jako dlouhodobé zablokování zdravého a šťastného života, neboť vlivem těchto deformací už není naše pole v souladu s vesmírným polem, které nás obklopuje.
A právě vesmírné pole se neustále stará o to, aby blokovalo tyto deformace, neboť mohou ohrozit vesmír jako takový.
Tento princip ovlivňuje každého z nás jinak. V závislosti na tom, jaký máme vztah k životu, může tento vliv zeslábnout a nebo zcela zmizet. Pokud je například člověk dobromyslný, tento vliv se podstatně ztlumí.
A pokud milujeme Boha celým svým srdcem, pracujeme na sobě a usilujeme o duchovní růst, může tento vliv zcela přerušit.
Sergej Lazarev říká: "Hlavní je pochopit a uvědomit si své prohřešky a prostřednictvím pokání docílit duševní harmonie…"
Musíme však zcela změnit svou představu o světě a vždy klást na první místo Boha. To se promítne do našeho vztahu k životu. Pokud si budeme neustále uvědomovat, že naše fyzické tělo je pouze nositelem této božské podstaty, která se nachází v našem srdci a neustále se rozvíjí a snaží se projevit, je to dobrý začátek.
A pokud uvidíme božskou podstatu také v ostatních, v každé rostlině, v každém zvířeti a ve všech prvcích a víme, že všechno, čím jsme nebo co máme, není výsledkem našeho vlastního já, ale má svůj původ od Boha, budeme žít ve stavu nekonečné vděčnosti.
"Když vnímáme lásku k vesmíru, dostáváme velké množství energie," vysvětluje Sergej Lazarev. "Musíme si být vědomi toho, že energii, kterou dostáváme skrze vyšší pocity, léčí naše tělo, osud i duši." Konzumní myšlení naopak vždy vedou k degradaci.
Například, pokud je deformace matky a dítěte shodná, stačí "opravit" tuto deformaci v poli matky a dítě se může doslova uzdravit okamžitě. Zdraví dítěte je velmi závislé na chování matky, zejména v posledních měsících těhotenství"
I otec nese určitou odpovědnost: "Rodiče předávají svým dětem veškeré informace o svém chování a o chování svých předků a na základě těchto informací se utváří osud dítěte, jeho fyzické tělo, povaha a mravní zásady".
Dokonce se může stát, že děti budou prožívat těžké a nezvládnuté situace svých dědečků a babiček, či ještě vzdálenějších předků - ve vztazích či kvalitě zdraví. Například i babička, která nevyslyšela lásku k milovanému člověka a dala přednost jinému movitému člověku, může přejít jako porušení vyššího zákona do podobné zkušenosti nenaplněné lásky její vnučky. Pokud babička porozumí své špatné volbě, může být její vnučka okamžitě zbavena svého trápení.
Z této zkušenosti se Sergeji Lazarevovi ukázalo, že nejzávažnějším lidským proviněním je zabití lásky, které se projevuje v nejrůznějších formách. Všechny ostatní hříchy jsou druhotné a jsou pouhými následky nedostatečné lidské lásky k Bohu, vesmíru, příbuzným, dětem a lidem vůbec.
Rodiče nejen předávají dětem svou karmu, ale také nesou odpovědnost za chování a činy svých dětí na úrovni pole.
Myšlenky a chování dítěte i naopak také mají vliv na stav pole rodičů, tedy na jejich osud, ducha i zdraví. Tento proces začíná už v osmém roce života dítěte.
Pokud se člověk nepokusí zjistit příčinu svého provinění, nebude se upřímně kát a prosit za odpuštění, bude takové potíže (např. prokletí) působit po celý jeho život!
Mnozí lidé se domnívají, že pokud máme o někoho starost, jedná se o projev lásky a starostlivosti. Vesmír má však odlišný názor. Starosti bohužel také vyvolávají deformaci v poli a mohou vést k nemoci.
Sergej Lazarev také zkoumal, jaké požadavky klade vesmír na ty, kteří chtějí přežít. Je nezbytné spojit to, co bylo dříve považováno za nespojitelné. "Člověk, kterému je v následujících letech souzeno přežít, musí být svatým, podnikatelem i průměrným člověkem v jedné osobě".
Tím spíše, že potenciál duchovní síly každého člověka se zvyšuje. Proto jsou důsledky každého negativního vlivu stále vážnější. Je velmi důležité, aby člověk dnešní doby kontroloval své myšlenky, emoce a slova. Pravidelně se musí věnovat sebeanalýze, aby pochopil, co je potřeba ještě očistit, za co prosit o odpuštění a v čem se má změnit
"Když se člověk ve svých myšlenkách obrací k Bohu, aby mu odpustil jeho hříchy, tak se jeho duše a tělo mění zásadním způsobem. V této chvíli člověk uzná svoji nedokonalost, otevře se Stvořiteli a dostane se mu od Něj síly, aby se mohl změnit a dostal se tak do harmonie s vesmírem."
Správné pokání není založeno na "nesmyslných výčitkách svědomí, sebetrýznění a lítostí nad minulostí", říká a píše Sergej Lazarev. "Takovéto emoce jsou naopak škodlivé. Kát se znamená ze všech sil snažit změnit sebe a v budoucnu už nikdy neopakovat své chyby."
Správné pokání však vyžaduje správné vnímání světa. Abychom zjistili, kde jsme se zachovali nesprávně a kde jsme porušili zákony, musíme nejprve vesmírné zákony znát. Pokud se budeme těmito znalostmi řídit, vyléčíme svou duši i tělo.
Sergej Lazarev - ruský léčitel v Praze
17.-18.srpna 2013 s dvoudenním seminářem
Kontaktní osoba: Olga Dunayevská - tel. 774 408 154, email: 123info@email.cz
17.srpna,sobota- 2,5 hodiny:16.00-18.30 (možnost zanechat svůj dopis pro p.Lazareva na stole)
18.srpna,neděle - 4 hodiny:10:00 - 14:00, včetně 40-ti minutové přestávky
Místo akce: konferenčni sál Aquapalace Praha, www.aquapalacehotel.cz/konference_meetingy.htm
jak se tam dostanete: www.aquapalace.cz/jak-se-k-nam-dostanete-2
Z důvodu velkého zájmu a omezené kapacity, zavádíme následující systém:
Přihlášení: mužete se přihlásit na e-mailu 123info@email.cz.(přihlašuji se na seminář ...jméno,příjmení...)
Co to vlastně jsou informační a energetická pole?
To, čemu říkáme vědomí, pocity a emoce je ve své podstatě pole. Existuje tu dialektický vztah. Jsou tu vrstvy vědomí a pocitů, které jsou závislé na těle. Ale jsou tu také úrovně vědomí (?), pocitů a emocí (podvědomých), které naopak určují tělo, zdraví a osud člověka a tedy také jeho budoucnost. S. Lazarev je nazývá superhlubinnými emocemi. Deformace superhlubinných emocí prostřednictvím pocitů agrese, jako je nenávist, pocit křivdy nebo sklíčenost mohou vyústit v nemoc nebo nepříjemnosti v našem osudu a mohou nám zkazit budoucnost. Ukazuje se tedy, že naše nemoci a neštěstí mají svůj původ právě v těchto superhlubinných emocích a pocitech. Duše je tedy ve vztahu k vědomí a tělu prvotní.
Potom objevil Sergej Lazarev další věc. Při pozorování nemocných dětí si všimnul, že deformace v poli dítěte kopírují deformace pole matky. S. Lazarev dospěl k závěru, že superhlubinné emoce mohou být dědičné a že pocity matky ovlivňují povahu a osud ještě nenarozeného dítěte. Pokud matka například pociťuje před početím nebo během těhotenství agresi, vede to k různým onemocněním samotného dítěte. Pokud matka změnila svůj vztah k událostem, které se už staly, povaha dítěte se změnila, nemoci zmizely a změnil se také osud.
Během pozorování stovek a tisíců pacientů si Sergej Lazarev všimnul, že celou řadu svých emocí si lidé neuvědomují, ačkoliv on sám je zřetelně vidí. Postupně dospěl k závěru, že pocity, které člověk nevnímá na úrovní vědomí, přechází do jeho podvědomí. Jinými slovy hlavní emoce, které určují zdravotní stav, povahu a osud člověk, se nachází v jeho podvědomí.
V našem podvědomí, jak se ukázalo, není promlčecí lhůta. Podvědomí na rozdíl od našeho vědomí nezapomíná. Podvědomí si přesně pamatuje všechny naše pocity, přičemž nejen od narození, ale i z období těhotenství a dokonce i z minulých životů.
Pochopil jsem, proč lidé potřebují náboženství. Pochopil jsem, že jedním z vůbec nejlepších léků je dodržování přikázání a láska v duši. V mém výzkumu se věda začala spojovat s náboženstvím. Zjistil jsem, že víra v Boha, morálně správné chování a láska v duši mohou postupně člověka zbavit i těch nejtěžších nemocí. Čistota duše určuje zdraví a osud člověka. Jednoduše řečeno, jakou máme duši, takovou budeme mít i budoucnost.
Pokud budeme na první místo klást lásku k Bohu, tak se z lásky k jinému člověku nestane vášeň nebo připoutanost a nebude zabíjet.
Takto se tedy ukázalo, že jedním z nejlepších léku pro duši, ducha a tělo je přesné stanovení priorit a správné vnímání světa, které musí být založené na pochopení vesmírných zákonů. Během sezení se svými pacienty, kdy jim tyto zákony vysvětlovat, měl Sergej Lazarev mnohokrát možnost pozorovat, jak se díky pochopení těchto zákonů pacientům narovnávaly deformované energetické struktury a zároveň se v jemných strukturách zlepšoval jejich osud a zdraví. Za nějako dobu se z vnitřní čistoty stala čistota vnější. Mizely nevyléčitelné choroby, měnila se povaha, zachraňovaly se rozpadající se rodiny a uzdravovaly se děti. Znamená to, že pochopení lečí. Pochopení člověka mění... Nejdůležitější je pochopit, že smysl života spočívá v posilování lásky v duši. A podstata jakéhokoliv náboženství spočívá v posilování jednoty s Bohem.
V poslední době dospěl Sergej Lazarev k závěru, že příčina rozvracení naší civilizace nespočívá v politice a ekonomice, ani v nemocech, ekologii nebo v živelných pohromách. Skutečnými příčinami blížícího se zániku moderní civilizace je nesprávné myšlení, zkreslený žebříček hodnot a ztráta lásky a mravnosti. Materialistický svět, který usiluje pouze o spásu těla na úkor všeho ostatního, zapomněl, že duše je prvotní. Sergej Lazarev svou prací usiluje o co nejrychlejší změnu způsobu myšlení lidí. Jenom tak může být celé lidstvo zachráněno.


Phoenix - 7/2013

Poklad ve Zlaté!

3. prosince 2013 v 8:00 | emailpošta

Poklad ve Zlaté!
V okolí bývalé Zlaté se hledaly nacistické poklady.Přestože od skončení druhé světové války uplynulo víc než 60 let, stále zůstávají otazníky a záhady, které se dosud nepodařilo objasnit. Jednou z nejzajímavějších jsou takzvané nacistické poklady, z nichž některé seúdajně dosud skrývají na našem území.Asi nejslavnějším a nejhledanějším pokladem má být Jantarová komnata.
Pokladů a archivů by ovšem mělo být na našem území mnohem víc, a tak není divu, že se
bezpečnostní složky tehdejšího socialistického státu snažily objevit alespoň některé... My se zaměříme na tajnou akci, jejímž cílem bylo objevení pokladu v jižních Čechách. Tato akce se odehrávala v naprosté tajnosti.Přísně tajné!
V roce 2000 jsem se setkal s člověkem, který v letech 1965-1968 vykonával základní vojenskou službu u ženistů v Českém Krumlově. Tato jednotka byla využívána k nejrůznějším zemním pracím, většinou tajným.Tady je jeho svědectví:I když nám nikdo nic konkrétního neřekl, složili
jsme si určitou mozaiku. Hajný německé národnosti, který měl být po skončení války v transportu odsunut, předával svému nástupci revír. Zavedl ho na jedno místo u vesnice Zlatá a řekl, že je skutečně »zlatá«. Koncem války sem měl být přivezen transport nějakých beden.
Vesničané je odváželi na kraj lesa, kde je převzala speciální ženijní jednotka. Bedny zahrabávalo na tři sta zajatců. Všichni byli po dokončení akce zlikvidováni.
Naše úřady získaly podrobnější informace o místě úkrytů a první práce začaly někdy v padesátých letech. V několika případech jsme si už mysleli, že jsme něco našli, ale většinou to byly falešné
závaly. Němci tam v každém případě něco maskovali. Nám sdělili, že ještě nejsou nalezeny svatoštěpánské klenoty a že právě s nimi by měla celá akce souviset. Jenže pak pátrání zničehonic skončilo. Při plnění tohoto úkolu právě probíhala cvičná mobilizace Moravy. Sotva jsme prostor opustili, začala ostrá střelba. Podobné cvičení mělo zamaskovat naši činnost po dokončení práce...Případ Zlatá je vzácným svědectvím o hledání nacistických pokladů na území tehdejšího Československa.
Některé operace neodhalíme nikdy. Dokumenty neexistují a svědci také ne...

roztomilá zvířata

2. prosince 2013 v 8:00 | různé |  Zvířátkamoudrá slova

1. prosince 2013 v 8:00 | emailpošta |  Moudra a mezilidské vztahy