Černý kmín

12. června 2013 v 8:00 | emailpošta |  zelená lékárna

Olej z černého kmínuje jedním z nejsilněji působících prostředků na imunitní systém.Vzniká lisování plodu kmínu a je znám i pod názvem Nigella sativa.K léčbě různých neduhů je používán již více než 2000 let
Ale až teprve nedávno byly vědecky potvrzeny jeho silné léčebné účinky a to dokonce i na rakovinu včetně rakoviny slinivky a HIV
Např. při používání oleje z černého kmínu2krát denně bylo za 4 týdny zjištěn nárůst T- buněk( T- buňky maximalizují schopnost imunitního systému)o více než 70%.To je velmi významné číslo, při tak malém snažení.Olej z černého kmínu také velmi úspěšně léčí autoimunitní nemoci jako je revmatoidní artritida, lupus, celiakie a Crohnova choroba.
Kromě toho také léčí rakovinu, cukrovku, PLEŠATOST, astma, migrénu.Vypuzuje z těla parazity a pomáhá při problémech s menstruací.Co je velmi důležité, má velmi pozitivní vliv při rakovině slinivky, což je 4 nejčastější příčina úmrtí na rakovinu. A jeho výsledky jsou ohromující. V 80% těchto nádorů nastala jejich buněčná smrt.
Olej z černého kmínu je také velmi skvělým léčitelem rakoviny prostaty a tlustého střeva, dalšího širokého spektra rakovin a nemocí, včetně imunitních a zánětlivých onemocnění.
Je to silný antioxidant a protizánětlivý prostředek.Olej z černého kmínu obsahuje přes 100 různých živin a nejvýznačnější jsou tyto:vitamín A, B1, B2, B3, B6, Kyselina listová, D, E a F, minerály a prvky Ca, Mg, Fe, Zn, P, Cu, K, mastné nenasycené kyseliny omega 3 a 6.
Léčebné účinky:
1.Silně posiluje imunitu
2. Usnadňuje trávení a uklidňuje žaludek
3. Podporuje peristaltiku střev
4. Má antibakteriální a desinfekční účinky
5. Vypuzuje parazity
6. Uklidňuje horní cesty dýchací a pomáhá při dráždivém kašli
7. Léčí RAKOVINU
8. Pomáhá při HIV
9. Léčí autoimunitní nemoci
10. Podporuje kardiovaskulární systém
11.Léčí cukrovku
12.Pomáhá při chronickém únavovém syndromu 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama