Jak se zbavit parazitů

30. ledna 2013 v 8:00 | www.osud.cz |  O zdraví a nemoci

POMOC!! JAK SE ZBAVIT Parazitů?

Jednoduše : zkuste je zabít ihned do posledního ze dvou důvodů:
1) Žijí ve více stupních, když zabijete dospělé nemusíte zabít všechny vajíčka ve vašem těle. Tito parazité mají velkou schopnost přežití.
2) Uvažujte o parazitech jako o sběračích odpadků. Jejich práce je sníst vaše odpadky(z odpadového jídla). Jestliže je zabijete, vaše odpadky ve vašem těle se budou hromadit do té doby, než zenřete na přílišnou toxicitu!!

Takže hlavní krok je:
VYČISŤETE VAŠE TĚLO, což odstraní jejich zásobárnu potravin. Přestaňte jíst všechno moderní zpracované jídlo!! Vlastně je nejlepší přestat jíst vůbec a konzumovat jeden měsíc jen šťávy spolu s klistýrem a vyčistit všechen sajrajt z vašich útrob. Jakmile to uděláte, parazité nastartují chutě a vy se začnete dožadovat tohoto špatného jídla!!!!!!!!!!!!!! Ale nedejte jim ho!!!! Vyhladovte ty PREVÍTY!!!!!! Buď VY nebo ONI!!!!!! Pak když jste čistí, oni jsou oslabení, nastává čas, kdy máte udeřit vší silou bylinami a vytlouct je, aby opustili vaše tělo. Vy ho musíte vytvořit tak čisté a neposkvrněné, takže oni nemají nic k jídlu a pak se vaše parazity zaplavené tělo pomocí bylin zbaví všech těchto potvůrek!! Můžete být unavení a vypadat jako špageta. Pak také musíte ve fázi dvě udeřit do larev a vajec.
Není to jednoduchá věc a trvá to měsíce a vy pak musíte změnit životní styl.
Neexistuje jedna věc, která zabije všechny parazity. Nejlepší je najet na půst a hladovět a připravit je o dávku potravin a pak udeřit silnou kombinací bylin, která je vypudí všechny. Vytvořil jsem směs bylin, které to dokáží.(pozn. přkl. směs bylin nelze dovézt do Evropy-kvůli novému zákonu o bylinkách).
Dělejte si také mnoho šťáv z okurky které obsahují enzym erepsina, který stravuje proteiny a rozežírá tesemnice...a pamatujte, pijte hodně vody a dělejte hodně klistýrů aby se odplavili.
Parazité jsou všude. Nemůžete se jim vyhnout. Jsou na všech površích a dokonce ve vzduchu. Jedinná obrana je udržet si zásadité vnitřní prostředí a být dobře okysličení se silným imunitním systémem a čistým zažívacím ústrojím. Jestliže je vaše krev kyselá, pěstujete si parazity. Hlen je perfektní živná půda pro parazity a bakterie.

Co způsobuje hlen?? Překyselené tělo.
Co způsobuje překyselené tělo? Zpracovaná a vařená moderní jídla, chleby, sýry, alkohol, mléko, mléčné výrobky, stres a cokoliv, co se přirozeně nenalézá v přírodě. Hlenem si tělo delikátně chrání tkáně které jsou spálené jedami a vaším moderním životním stylem který vaše tělo překyseluje. Teplý lepkavý hlen je perfektní živná půda pro parazity. Takže buďte čistí!!!!"

VYHNĚTE SE MASU? MLÉČNÝM VÝROBKUM, SLADKOSTEM, ODPADOVÝM JÍDLŮM

Je čas, aby jste si uvědomili, co se děje ve vás.
Co neznáte, to vás dožene!!!!
Poučte se o opravdovém zdraví. Léky nejsou odpovědí, protože oni zabijí jak dobré, tak špatné bakterie ve vás a neexistuje lék, který zabije všechny druhy bakterií. Léky jsou toxické jedy....vy potřebuje vzorec z přírody s mnoha druhy bylin které zabijí různé parazity. Jediný způsob je, vyčistit se právě teď a začít respektovat vaše tělo a už ho nikdy nekrmit nepřátelským odpadem a zpracovaným jídlem....jestli nezačnete VY, oni nad vámi vyhrají!!!!!!!!!!
Je to TY nebo ONI!!!!!!"
Vyhladovte je, zabijte je bylinami !!Delší čas zabere zabít starší červy....jako u lidí.Starší mají silnější systém a vydrží více krutého zacházení. Vytrvalost je klíčem a nakonec nic nemůže odolat útoku silných bylin.

MŮŽETE SE ZBAVIT PARAZITŮ JEDNODUCHÝMI VĚCMI Z DOMÁCNOSTI

Nejlepší plán je půst o tekutinách!! Mnoho šťáv ze zeleniny-mrkev, celer, okurka, zázvor, česnek).(8 dní- až 2-3 měsíce).

Ale nezbavíte se všech parazitů. Mnohé z nich jsou malí popeláři čistící odpad uvnitř našich těl. Problém začíná, když jíme mnoho odpadků a oni se díky tomu násobí jako blázni. Když není pro ně nic k jídlu, jdou buď spát nebo opustí vaše tělo. Oni nemají rádi zdravá čistá těla. Zato milují hleny a nezdravou stravu. Jestliže nerespektujete vaše tělo, parazité se vzbudí a začnou " recyklovat" vaše tělo, protože jen zdraví lidé mohou udržet lidský druh. Toto je přírodní ZÁKON!!!!
Stravujte se správně, zůstaňte čistí a žijte dlouho!!!!!!!!!!
Je to skutečně jednoduché. Ti, kdo zbloudí z přírodní cesty zaplatí za to vysokou cenu.

Nekonzumujte nic, co krmí parazity- oslabí se- vyhladoví se a opustí vás sami. Nejezte nic sladkého, žádné pečivo, mléčné výrobky, rýži, těstoviny, obiloviny, nic co je z mouky, maso, nekvalitní tuky atd...Jen syrové přirozené věci.

Všechny druhy parazitů.... potřebujete je vymít klistýrem, když se oslabí.
Manželka mého přítele jedla jen šťávy a vypudila všechny červy a dokonce jejich hnízda!!!!!!!!!!

-
-


Co jíst pro vypuzení parazitů:

Jezte hodně čerstvého ČESNEKU. Česnek může zpomalit a zabít přes 60 druhů hub a dvacet typů bakterií, stejně jako spoustu nejsilnějších virů. Česnek má pověst nejvíce zabíjejícího paraziry a ovládá sekundární plísňové infekce, detoxikuje a jemně stimuluje eliminaci a má antioxidační vlastnosti- chrání před oxidací způsobenou toxiny cizopasníka. Složky, které pomocí česneku zabíjí parazitní kmity jsou allicino a ajoene. Tyto sloučeniny mohou zabíjet "améby", včetně jednobuněčných variant, stejně jako roupy a měchovce.
Allicin není přítomný v česneku v jeho přirozeném stavu. Když je česnek nakrájený nebo poškozený, enzym alliinasa působí na alliin a přetransformuje ho na allicin, činnou složku zabíjející parazity. Proto česnek používejte rozmačkaný nebo z něj vytlačte šťávu.

Hodně OKUREK:
- ty obsahují enzymy které zabíjí tasemnice.

Papaya
- je plná enzymů, jež rozpouštějí protejny.Stejně silné jsou zrnka pepře, semínka papáyy.

Vodní meloun
-(se semínky) semena obsahují silné antiparazitické látky

Hřebíček
-obsahuje eugeno-nejmocnější dezinfekci. Obsahují též karyofylen, který je silným antimikrobiálním činidlem. Tyto složky projdou krevním řečištěm a zabíjejí parazity i jejich larvy a vajíčka. Hřebíček též účinně zabíjí malárii, tuberkulózu, choleru, svrab a jiné parazity, viry, bakterie a houby, včetně kvasinek(candidy). Ničí rovněž všechny druhy tyčinkovitých mikroorganismů, stafylokoků a streptokoků.

Syrová dýňová semínka
- zabíjí vajíčka, obsahují přírodní tuk který je toxický pro vajíčka parazitů.
Curcurbitin v semenech tykví prokázal svou schopnost ochromit červy a vypudit je střevní stěnou. Čínští vědci používali semena tykve proti akutní schistosomóze a zamoření tasemnicemi. Semena dýně obsahují mnoho vzorců proti parazitům, ale jen pár semínek nestačí. Je zapotřebí sníst aspoň půl hrnku a důkladně rozžvýkat. Rozsekejte je v kávomlýnku a přidávejte je do salátů, smoothies, polévek atd....

Muškátový oříšek
-také obsahuje eugenol, silného zabijáka larev a vajec parazitů.

Kurkuma
- silně antirakovinná,protizánětlivá, hojící a vypuzující červy.

Cayenský pepř(paprika)
- ničí houby a parazity. Zvyšuje cirkulaci a zdraví. Zvyšuje účinnost jiných bylin.

Zázvor
- zvyšuje oběh a pomáhá při zažívacích problémech, také dobrý pro uvolnění plynů a při zvedání žaludku, což může být přidružený pocit při odstraňování parazitů.

Další věci, které pomáhají zbavit se parazitů:
-ostré papriky
-cibule
-mnoho zelených jablek(ne kupovaná jablečná šťáva,kde je cukr). Pektin pomáhá odstraňovat červy.
-divoká kořeňená zelenina jako např.zelená hořčice
-fenyklové semínko
-olej z oregana
-extrakt z olivových listů
-extrakt z grapefruitových semínek
-aloe Vera
-koloidní stříbro
-tymián
-Kočičí dráp
-myrha(čechřice vonná)
-hořký meloun je účinný proti roupům

! Půst -při kterém se jí jen syrový ananas po týdnu pomůže s tasemnicí. !

Je dobré při vymýtání červů brát probiotika, jelikož byliny s parazity vytlučou všechno včetně dobrých bakterií. Také jíst více vlákniny, která pomůže vyčistit a odplavit mrtvé parazity.
Myjte své ruce a za nehty každý den.
Konzumujte hodně enzymů obsahující velké množství proteasy, která stravuje proteiny a parazity, bakterie a viry jsou též proteiny. Neberte je jen když máte vředy a jiné krvácení v zažívacím traktu.

Byliny jež opravdu ničí parazity:

Toto jsou byliny z mého antiparazitického vzorce, jež se dá objednat na www.ParasiteFree.net.
Pára by se měli odparazitovat společně, jinak se vzájemně infikují.

Zelené šlupky z ořešáku černého
-ničí různé druhy parazitů. Sušené zelené slupky z Ořešáku černého obsahují tanin, který je organickým jódem stejně jako juglandin. Vyhání různé typy červů, včetně parazitů kteří způsobují podráždění kůže jako druh plísně. Okysličuje krev, což též pomáhá zničit parazity. Je velmi účinný proti tasemnicím, roupům, Candidě bílé a malárii. Redukuje hladinu krevního cukru a pomáhá tělu zbavit se toxinů.

Graviola Bark
-velmi silné antiparazitikum, někteří lidé viděli v toaletě červy již po jednom dni užití. Zabíjí též efektivně zhoubné buňky u dvanácti druhů rakovin včetně tlustého střeva, prsu,prostaty,plic a slinivky...Je 10.000 krát účinnější než Adriamycin(běžná chemoterapie). Ale bez zabíjení zdravých buněk jak se děje u chemoterapie.

Quassia
-původní strom na Jamajce, používaný proti okrouhloústým červům a jako odhmyzovač. Pomáhá i při zažívacích poruchách,parazitům a vším.

Ořešák
-čistí od parazitů,ořešák popelavý,původem ze severovýchodu USA se používal též jako projímadlo a pro vylučování parazitů. Podporuje zdravou funkci jater. Používá se spíše pro vypuzení než zabití červů.

Pelyněk
-hořká bylina má silnou schopnost usmrtit parazity. Je jednou z nejvíce silných bylin při likvidaci parazitů. Je efektivní proti nematodům(okrouhloústým), měchovcům, bičíkovitým a roupům. Thujone a isothujone je ničí. Též santonin je nápomocen. Pelyněk je druhou nejvíce hořkou bylinou a pomáhá při malárii. Také obsahuje sekviterpen lakton, který funguje podobně jako peroxid, oslabí membrány parazitů a proto je tak efektivní.
Pomáhá také vytvořit žluč, která postupně pomáhá játrům a žlučníku.

Olej z jádra semínek Oregána
-obsahuje berberin, substanci známou pro svojí sílu zničit formy bakterií,virů, hub a parazitů.

Křemelina, infuzoriová hlinka
- vysušuje cizopasníky,prochází přes kůži žijících dospělců (aniž by ublížila lidem) a vysuší cokoliv tekutého(vysušuje je zevnitř). Může být užívána lidmi i dom. zvířaty. Když ji rozprášíte na podlahu, odežene to mravence a štěnice.

Olivové listy
- ovoce oliv bude pokrm a listy lék. Jsou antibakteriální, fungicidní, antivirové, mikrobiální a antiparazitické.

Rebarbora
-pomáhá vypudit parazity, vejce i larvy. Rebarbora není tak návyková jako jiná projímadla a je velmi silná, dokonce už v malém dávkování.

Hřebíček
-obsahuje eugenol, který má největší sílu v rostlinné říši zabít všechny choroboplodné zárodky. Také obsahuje karyofylen, což je silný antimikrobiální činitel. Tyto složky projdou krevním řečištěm a zabíjejí parazity,larvy a vejce. Zabíjí malárii, tuberkulózu, choleru, svrab a jiné parazity, viry, bakterie a houby, včetně kvasinek. Také ničí všechny druhy tyčinkovitých organismů, stafylokoků a streptokoků.

Dýňová semínka
-zabije vejce, obsahuje přírodní tuk který je toxický pro jejich vajíčka. Curcurbitin má schopnost ochromit červy a vypudit je střevní stěnou.

Semínka z červených malin
-rozdrcená jsou jením z nejmocnějších antioxidantů známých jako Ellagitannin(kys. ellagová). Úspěšně léčí rakovinu a ničí parazity. Je antibakteriální, fungicidní, protivirový, snižuje cholesterol a chrání naše DNA. Tento materiál je velmi drahý a je těžké se k němu dostat a má cenu každá molekula.

Aloe Vera
- bylina nesmrtelnosti,obsahuje konešjivé gely které pomáhají dobré peristaltice. Má antobakteriální a fungicidní schopnost. Také ničí bakterie silněji než jakákoliv jiná rostlina.

Papain
-je protein zažívacích enzymů a spolupracuje s bylinami . Bude pomáhat při obnovení vnitřního systému a vytvoří ho nehostinným pro parazity. Je dobré ho brát 30 min před tím, než budete jíst něco, co zabíjí červy.

Kočičí dráp
-je to bylina často užívaná kvůli žaludečním vředům, zánětu žaludku, ekzémům, zimnici a jaterních nemocech. Je dobrý imunitní stimulátor. Oxindol alkaloid posiluje imunitní systém a zlepšuje oběh a snižuje krevní tlak. Léčí rakovinu a HIV s porozuhodným úspěchem.

Kozí roh(jestřabina lékařská?)
-divoký lusk užívaný ve středověku na dýmějový mor. Navozuje pocení k tomu aby upravil horečku a infekce od parazitických červů a uštknutí. Balancuje hladinu krevního cukru, vyrovnává ženské hormony.Působí jak na lidi tak na zvířata.

Česnek
- může zpomalit a zabít přes šedesát druhů hub, dvycet druhů bakterií a také některé z nejsilnějších virů. Zabíjí parazity, kontroluje sekundární plísňové infekce, má antioxidační vlastnosti,chrání před oxidací způsobenou cizopasníky. Činná složka allicino a ajoene ničí parazity. Mohou zničit améby, včetně jednobuněčných variant, stejně jako roupy a měchovce. Je nutné česnek rozmačkat nebo nakrájet.

Africký Cayenn
-tato paprika ničí přikontaktu houbové i formované parazity.

Co dalšího lze dělat:

Vlastní kapsle z Ricinového oleje-nalít olej do forem a dát zmrazit. Brát 3-6 s vodou, podle tělesné váhy. Mražení pomůže kapslím projít kyselinami v žaludku a uvolní se až v tlustém střevě. Zkuste k tomu přidat vysoké dávky Grapefruitového extraktu ze semen.
Na různé parazity zabírají různé věci- proto je potřeba velká rozmanitost.
Také je dobré rozmělnit Hřebíček a přidávat do čaje,salátů a nebo smoothies.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Latvia | Web | 18. června 2015 v 13:47 | Reagovat

půjčka pro studenty ihned :-D

2 fabrice | Web | 7. září 2016 v 20:29 | Reagovat

sms pujcka online šternberk :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama