Kdo je Radhugas?

25. září 2012 v 10:33 | www.radhugas.cz |  Esoterika
Kdo je Raghudas?


Raghudas je realizovanou, vysokou duchovní bytostí, žákem Avatára Šrí Swámího Vishwanandy a Mahavatára Babajího. Žije běžným lidským životem a nepovažuje se za učitele, gurua ani mistra, přestože jím ve skutečnosti je. Nepřijímá žádné žáky, spíše se snaží, aby lidé měli snahu a touhu hledat Světlo, Pravdu, tedy živoucí Božství v sobě samých. Na Zemi přišel z duchovní úrovně Bábalóky, světa spojeného s úrovní Stvořitele. Do svého současného fyzického těla se Raghudas vtěloval postupně, nenarodil se. Původní duše tohoto těla s radostí souhlasila s výměnou a odešla do Světla. Došlo k tomu proto, aby Raghudasova vzácná duše neztrácela drahocenný čas procházením obdobím dětství a dospívání. Vtěloval se tedy postupně a ve 24 letech byl proces vtělení dovršen.

Již ve 12 letech, kdy postupně probíhalo inkarnování Raghudase do nynějšího těla, si uvědomil iluzi tohoto světa a svou odlišnost od ostatních lidí. Byl si vědom, že život a tento svět mu již nemají co nabídnout a cítil se nenaplněn. Kladl si otázky smyslu života, existence Boha a velmi usiloval o nalezení Nejvyššího cíle, Pravdy a Poznání. Prožíval různé duchovní stavy, které oslabovaly jeho fyzické tělo a procházel mnohdy nelehkými obdobími. Bojoval s temnými silami na Zemi, které se jej snažily zničit a zastavit tak jeho poslání. Svou silou a s pomocí vyšších Božských sil a milostí se mu podařilo temnotu přemoci. Pobýval v Indii a navštěvoval Avatáry současné doby, kteří ho uvědomovali a probouzeli v Pravdě. Poté k němu přišlo Nejvyšší Světlo, Světlo Paramatmanu, které v pokoře přijal a s ním již zůstává sjednocen.

Raghudas vstupoval a vystupoval svou vlastní silou a vůlí do různých stavů Samadhi. V těchto stavech se mu zastavovalo srdce a dech, neboť zde již není místo pro pohyb. Odcházel z tohoto světa, ale přiměl se vrátit zpět na Zem do fyzického těla, aby dále pokračoval ve své duchovní cestě a pomáhal také všem hledajícím ke Světlu, k Bohu. Raghudas je v přímé duchovní linii se Šri Satya Sai Babou, je také spojen s dynastií Ra a tedy s linií Avatára Rámy. Slovo Ráma vyznačuje jméno nejvyšší osobnosti Božství, znamenající zdroj veškeré blaženosti. Duchovní síly a stavy, které v současnosti Raghudas na Zemi drží, a se kterými přišel na Zemi pracovat, si po svém fyzickém odchodu do Samadhi vezme s sebou. Pokud by je na Zemi zanechal, mohly by být zneužity.

Raghudas je Světlem, inkarnovanou vysokou duchovní bytostí a jeho hlavním posláním je zvýšit vibrační úroveň planety Země. To vede k její transformaci a lidé poté budou schopni vyzařovat vyšší vědomí. Otevírá na Zemi brány k vysokým duchovním dimenzím. Pomáhá nám k seberealizaci, k přímému spojení a pochopení átma - božství, které je v nás. Pracuje se životadárnou šakti, transformující energií, sílou proudící v lidech, bytostech, rostlinách, věcech, ve všem co jest. Celý kosmos - stvoření se skládá z vibrace energie. Světlem tedy upravuje a harmonizuje tok energií, odstraňuje bloky a léčí na všech úrovních lidského těla. Uzdravuje tak nemocné. Občas lidem plní skrze božské Světlo jejich duchovní, ale i světská přání. Pomáhat trpícím lidem považuje za svou přirozenou povinnost. Léčí a pomáhá lidem pouhou svou přítomností. Mnozí z nás jsme se s tímto jevem již nejednou setkali. Je to krásná zkušenost. Přesto považuje tyto projevy božských sil za druhotné a jako hlavní si předsevzal pomáhat lidem k vnitřnímu uvědomění toho, kým ve skutečnosti lidská bytost je, že není tělem, nýbrž nekonečným duchem, Světlem, božskou jiskrou. Toto uvědomění přináší lidské bytosti velké osvobození. Za velký zázrak považuje, když se upřímnou touhou a čistou láskou otevírají lidská srdce. Raghudasovým posláním na Zemi je také mimo jiné měnit lidi a pomáhat jim na cestě k Jednotě a ke Světlu. Je to náročná mise zejména vzhledem k současnému neduchovnímu ateistickému západnímu stylu evropského života, a to není snadný úkol. K Raghudasovi přichází stále více lidí, kteří touží po uvědomění v Pravdě, Lásce, Jednotě a Světlu. Jedním z Raghudasových úkolů je sjednocení a vytvoření vzájemné tolerance, lásky, míru mezi náboženstvími a lidmi. Raghudasovým posláním je také přivést lidi k poznání, že každý v sobě nosí božskou jiskru a že Bůh není jen v nás pouze jako božská jiskra, ale že je všude kolem nás, dokonce my sami jsme v něm. Jsme tedy neustále ponořeni v božské náruči.

Jeden z jasnovidců uviděl a cítil Raghudase v nadsmyslovém vnímaní a popsal ho následovně:

"Jeho Světlo, které přináší na Zemi, má sílu železa, je spalující a nese také aspekty ničení (ega, nevědomosti, temnoty) a aspekty čistého tvoření, tedy transformace. Toto Světlo bylo tak silně žhnoucí, že jsem měl obavy o mé oči, otočil jsem se tedy zády k němu, abych si oči chránil, přesto jsem poté cítil žár toho Světla na mých zádech. Vím ale, že to Světlo je velmi láskyplné."

Jméno Raghudas pochází z dynastie Ra, z rodu Avatára Rámy a nese sebou vibrace této dynastie. Jeho jméno přeložené doslova, znamená ten, který slouží Bohu. Je také zajímavé vyjádření jednoho z nejmenovaných duchovních aspirantů, který se zabývá studiem Raghudase a jeho původu. Napsal o něm následující:

Vezmeme-li Raghudasovo občanské jméno a převedeme jej do "lašon kadoš", svatého jazyka, získáme zajímavou informaci. V lašon kadoš to jméno zní: NTN L MLK. Převedeno do lidské řeči tedy "NaTaNaeL MaLaK", přeloženo pak to znamená "Dal Bůh Posla". K povšimnutí ale je grafická podoba kmenů, kde stojí dvojice kořenů NTN a MLK spojena mostem EL, přičemž E zastupuje Alef, jež je němé, a tedy se nevyslovuje. Celkový číslený vzhled je 3+2+3. Souhrn pak 8. Obsahová hodnota je pak 50+400+50+1+30+40+30+20=621.

Zjevení občanského jména, které značí "Dal Bůh Posla". Toto jméno spatřil před 500 lety prorok Michael de Nostradamus, věnoval mu jeden verš v jedné ze svých Centurií a tento verš říká: "On je zákonný Posel Boží". Podle Raghudasova přítele, Michaela de Nostradama, má Raghudas významný duchovní úkol. V tomto úkolu bude Raghudas podpořen vysokými duchovními bytostmi v České republice i mimo ní ve správný čas.

Michael de Nostradamus vidí v našem věku dva proroky. Pričemž jednoho z nich nazývá legitimním, nebo-li zákonným Poslem Božím. Taková možnost může nastat pouze v případě, že někdo má zákonem stanoveno, že je Posel Boží. To se v naší ateizované společnosti může stát pouze tak, že se někdo přímo jmenuje Posel Boží a je to jeho zákonné jméno. Bohdan Melko je v hebrejštině doslova "NaTaNaeL MaLaK", což značí ,,Dal Bůh Posla".

Síla, Tvrdost, Láskyplnost


Toto jsou hlavní aspekty, se kterými Raghudas přišel pracovat na Zemi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pavel | 29. března 2013 v 22:22 | Reagovat

Na tzv. Raghudase bych nevsadil ani zlámanou grešli.

2 fake breitling chrono cockpit watches | E-mail | Web | 2. května 2013 v 10:23 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.
http://www.latewatches.com/omega-co-axial.html

3 Petr | 6. září 2013 v 11:44 | Reagovat

A to já zase ano, ale to už je věc zkušenosti a svobodného názoru

4 Hamrlok | E-mail | 5. prosince 2014 v 16:29 | Reagovat

Jestli ono se to MLK nemá číst spíš MoLeK! Čímž by bylo i jasné od kterého boha je daný.

5 JOSEF HEGR | E-mail | 5. srpna 2015 v 0:07 | Reagovat

Mel jsem možnost poznat Raghudase na darsanu v Brně a Kladně při prvním darsanu mi Raghudas umožnil abych se viděl na kresle jako mistr tam kde sedel on jsem se viděl byl to silný zážitek taky při omu v Kladně jsem mel možnost vidět se sním ve zlatým světle v božím světle děkuji mu za požehnaný ametyst a fotku a taky za naději pro lidstvo i naší Zemi děkuji JOSEF

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama