Modlitba za lásku

12. února 2012 v 8:00 | emailová pošta |  Moudra a mezilidské vztahy


Modlitba za lásku

Dnes mi, Pane, pomoz přijmout sebe samou, a to takovou, jaká jsem, bez soudů. Pomoz mi přijmout mou mysl takovou, jaká je, se všemi mými emocemi , mými nadějemi a sny a mou unikátní osobností. Pomoz mi přijmout mé tělo takové, jaké je, s celou svou krásou a dokonalostí.


Dnes, Pane, vyčisti mou mysl od emociálního jedu a sebeposuzování tak, abych mohla žít v míru a lásce. Dovol mé lásce, aby byla silná a abych sama sebe nikdy neodmítla. Nebudu sabotovat své štěstí a osobní svobodu. Dovol mi milovat a přijímat sebe samou bez souzení, protože když soudím sama sebe, shledávám sama sebe vinnou, a poté se potřebuji potrestat.

Se silou sebelásky dovol, aby všechny mé vztahy byly založeny na lásce a respektu. Dovol mi zbavit se potřeby říkat ostatním, jak mají přemýšlet nebo jak mají žít. Dovol mi přijmout lidi, které miluji takové , jací jsou, bez posuzování, protože když je soudím a viním, shledávám je vinnými a chci je potrestat. Pomoz mi, Pane, milovat všechno, co jsi stvořil bez podmínek, protože když odmítnu tvé stvoření, odmítám tebe.

Dnes, Pane, mi pomoz začít můj nový život se sílou sebelásky. Pomoz mi zkoumat život, riskovat a milovat sebe samou bezpodmínečně. Dovol mi otevřít své srdce lásce, která je mým nezadatelným právem, a tak se budu moci o svou lásku podělit všude, kam půjdu.
Amen.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 replicawatches | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 18:11 | Reagovat

Q. What kind of egg did the bad chicken lay?
http://www.thesewatches.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama