Leukémie a duchovní příčiny

18. února 2012 v 6:30 | Hrabica M. |  O zdraví a nemoci


Leukémie z hlediska duchovních příčin

18. prosince 2007 v 6:00 | M.Hrabica: Co nám tělo říká | Duchovní příčiny nemocí a duchovní léčba

Člověk svým životem vytváří prostředí pro druhé. Partneři se vedle sebe vyvíjejí a měli by se vzájemně chápat. Vzít v úvahu zaměření, charakter a koníčky svého druha, ač jsou mu vzdálené a někdy proti mysli.
Jestliže dáváte svému partnerovi jenom příkazy, rady a ponaučení a neposkytnemu mu dostatek volnosti, může se stát, že se vám začne bránit. Každý váš pokyn provází jeho vnitřní povzdech, zklamání a přesvědčení, že život už jiný nebude a že za moc nestojí. Člověk se začne bránit víc, než je to potřebné. Vzniká nerovnováha, která je předzvěstí dalších problémů.
Vzpomeňte si na sebe, na situaci, kdy se vám cosi povedlo, dostali jste něco, po čem jste velmi toužili. Stále ještě cítíte to radostné chvění těla, které alespoň na krátký čas shodilo vše těžké a únavné z vašich beder? A nyní se snažte promítnout si okamžiky velkého zklamání, pocítit znovu hloubku bolesti, při níž se vám nechtělo žít.
Je-li ve vaší blízkosti leukémií nemocný člověk, podívejte se na jeho život. Jak jej druzí, možná právě vy, sužují, shazují, nenechávají ho projevit se.
Každá bolest utlumuje tvorbu červených krvinek, omezuje dýchání a tím snižuje okysličení celého těla. Každá bolest vyvolává potřebu ochrany, mobilizuje imunitní systém a zvyšuje počet bílých krvinek. Postupně dochází k výrazné nerovnováze mezi složkami krve.
V původně rovnovážném / z hlediska tělesných potřeb/ poměru bránit se ku radovat se jednoznačně převažují bílé krvinky, strážci našeho těla. Postupně se začnou nekontrolovaně množit.
Člověk uvadá. Trpné snášení života jej přestane bavit, už ani nebojuje a jenom čeká na vysvobození. Svým myšlením, které by zejména měl naplnit aktivitou a smysluplnou tvorbou, stojí na místě.Neumí plakat, neumí se smát. Je sebezničující. Přeje si odejít z tohoto světa a jeho čas se naplňuje.

Leukémie mívá formy akutní a chronické.
U akutní formy při velmi rychlém průběhu je leukémie řešením minulých, v podvědomí zasunutých chybných názorů.
U chronických forem vyvolaných výše uvedeným jednáním je naděje zastavení a vyléčení nemoci nesrovnatelně vyšší.
Člověk má milovat život a chtít žít za každých, byť sebehorších podmínek. Neboť není nic, co by nešlo alespoň zčásti zvládnout, změnit, přetvořit. Je pouze nutné uvidět životní problém z více stran, najít cestu, která vede do jeho jádra a nejlépe nastiňuje řešení. Je nezbytné být vytrvalý. Při touze nemocného odejít z tohoto světa je naděje na vyléčení mizivá.
U dětí přichází leukémie jako možnost pro rodiče pečovat o těžce nemocné dítě jako příležitost naučit se lásce, obětování se a víře ve složitých podmínkách. V léčbě dětské leukémie dosahuje lékařská věda dobrých výsledků. Rodiče a příbuzní leukémií postižených dětí dávejte dětem zejména lásku. Projevujte upřímný cit a v myšlenkách jim vysílejte vstříc optimismus, úsměv a zdravou barvu do tváří. Děti velmi dobře vycítí váš strach, který se pokoušíte zastřít. Učte je pravdě, vysílejte k nim pokoj a proste za jejich i svoje očištění.
Nejlepší formou prosby je rozdávání lásky a budování klidu vaším příkladem v celém lidském společenství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 swiss rolex replicas | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 16:11 | Reagovat

A. Your lap.
http://www.thesewatches.com/

2 April | E-mail | 12. června 2016 v 22:57 | Reagovat

Jak jsem dostal CURED ALS CHOROBY

Jmenuji se dubna Paula z Velké Británie, jsem byl diagnostikován z ALS onemocnění (Lou Gehrigova choroba) v roce 2012 a snažil jsem se vše mohu se zavadnout, ale všechno marně, můj život se postupně blíží ke konci, dokud jsem viděl příspěvek ve zdravotnickém fóru o bylinný lékaře z Afriky nazýváme DR IJEBUAYO který připravuje bylinný lék k léčení ALS / a všechny druhy nemocí, včetně HIV, MND, epilepsie, leukémie, astma, rakovina, kapavka atd, zprvu jsem pochyboval, jestli to bylo real ale rozhodl se to zkusit, když jsem kontaktovat tohoto bylinný lékaře prostřednictvím svého e-mailu, on připravil ALS bylinné část a poslal mi ho kurýrní službou, když jsem dostal tuto bylinnou část, dal mi krok za krokem instrukce o tom, jak to platí, když jsem ji aplikovat jako pokyn, jsem byl vyléčen z této smrtící nemoci do 7 dnů, nemohl jsem chodit ani mluvit pochopitelně dříve, ale poté, co jsem vzal bylinný lék jak přikázal jsem získal sílu v kostech a já mohl mluvit správně na rozdíl od dříve, nyní jsem prosté smrtelné nemoci, to vše díky Dr.IJEBUAYO Kontakt tento velký bylinný lékaře prostřednictvím svého e-mailu ijebuayo@gmail.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama