vzestup země

10. června 2011 v 10:49

CO JE VZESTUP?
Z naší planety se stává hvězda,podobná slunci v naší nynější sluneční soustavě.K tomu,aby tento důležitý duchovní cíl byl úspěšně doveden do konce,musí se zvýšit vibrace všeho na Zemi-včetněkaždého člověka,
Postupnému zvyšování vibrací říkáme vzestup.Vzestup je proces,při kterém se duchovně vyvíjí lidstvo a společenství delfínů a velryb,spolu s matkou zemí,minerální , živočišnou a rostlinou říší.
V tomto procesu vývojr všichni postupně přecházejí z vibrací 3. dimenze na vibrace 5.dimenze.Z pohledu 3.dimenze planeta vibrující v 5.dimenzi vypadá jako hořící těleso.
Avšak z pohledu 5.dimenze i nadále existují semiéterické formy lidských těl a přírody.
Tato semiéterická forma v 5D bude lehčí,napůl,napůl průhledná a její barvy budou pastelovější,než na jeké jsme zvyklí v husté třídimenzionální zkučenosti.
Proces vzestupu obnáší mnoho úrovní zasvěcení,jakýchsi testů,kterými musí bytosti projít,aby dosáhly dalšího vývojového stupně.
Při průchodu každou úrovní zasvěceníse vibrace těla dané bytosti zvýší /ať se jedná o rostlinu,kámen,delfína,velrybu nebo člověka/,a tak se přispívá ke zvýšení vibrace Matky Země.
Proto,aby se vibrace Matky Země zvýšila,je nutná genetická změna stavby buněk všech forem života na Zemi.Tato stavba buněk není ve skutečnosti nová,ale je součástí ztraceného dědictví Země a lidstva.
V dobách,kdy na Zemi existovala dnes už bájná Atlantida,asi před 12 500 lety,mělo lidstvo všechny formy života na Zemi krystalickou strukturou.
KRYSTALICKÁ STRUKTURA v lidském těle měla 1024 řetězců DNA a jinou molekulární a biochemickou strukturu,než má naše současné tělo.Naše geetické tělo bylo odvozeno z 1024 řetězců DNA v genetických laboratořích Atlantidy,které využily přesně 1/2 genetického materiálu k vytvoření nového typu člověka.
Tento typ člověka z kterého pochází nynější lidstvo ,měl původně 12 řetězců DNA,délku života 500 let a žil ve vzájemné harmonii.Po pádu Atlantidy zůstalo jen málo lidských těl s 1024 řetězci DNA a Ti,kteří zůstali byli považováni za bohy.Právě o těchto bozích se vypráví v řecké a římské mytologii a ve Starém zákoně.Po pádu a velkých záplavách začali zbývající bohové soutěžit,což vyvrcholilo výbuchem stokrát silnějším než v Hirošimě a Nagasaki.Tato exploze způsobila muatci lidských těl a všeho živého na Zemi na nynější genetickou strukturu,kterounaši vědci tak dobře znají,a zavinila,že na naší Zemi.začal převládat strach.
V současnosti existuje jen nízký počet dospělých lidských zasvěcenců,kteří se pouštějí do konverze na krystalickou strukturu.
Mnozí jsou zvědavi,co je hybnou silou přeměny v krystalickou tělesnou formu na Zemi.Tímto palivem je FOTONOVˇA ENERGIE proudící z fotonového pásu.
Fotonový pás je pás energie vyvěrající z Velkého centrálního slunce.který způsobuje evoluci planet včetně jejich biosfér.
Fotonový pás obsahuje kody k 5D.V současnosti jmse touto obklopeni ve dne i v noci,ať už jsme si toho vědomi či ne.
Země nevstupuje do fotonového pásu poprvé.Země ve skutečnosti již do něj vstoupila 6x.V minulosti existovaly jiné typy lidských bytostí,které dosáhly vzestupu,ale Země a rostlinná,živočišná a minerální říše tehdy ještě nedovedly do konce svoji zkušenost a vývoj v třídimenzionální podobě.Matka Země a příroda se nyní naučily všechno,co musí věděto ve 3D,a jsou připraveny přejít do 5D.
Lidstvo musí jít s nimi.S probuzením kundaliní matky Země vzplane kundaliní každého vtělení/každé bytosti ve fyzickém těle/ na Zemi,ať už to bude člověk,velryba,delfín,kámen,rostlina nebo živočich.
Výsledkem bude nová éra a nová civilizace na Zemi.
zdroj:Duchovní hiearchie Země.Karel Danrich,Thomas Veber
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama