Vesmír a elektromagnetické síly

10. ledna 2010 v 20:08 | Izabela Klimová |  Léčba pulzní magnetoterapií


Naše planeta Země je v nekonečném vesmíru pouze nepatrnou tečkou.
Za posledních sto let,jsou poznatky o vesmíru velice rozsáhlé.,dokonce člověk pronikl i do mezihvězdného prostoru,kde je pomocí techniky schopen žít i několik měsíců.
Mnozí odborníci dnes vědí,že zde fungují přírodní zákony.Poukazují na základní interakce,které na sebe vzájemně ve vesmíru působí.

Jednou ze sil je elektromagnetická interakce,která například v přesně vymezených hodnotách, váže k protonům elektrony a tak umožňuje vznik molekul.
Kdyby byla tato interakce slabší,elektrony by se neudržely v orbitálech kolem atomového jádra a tím by nemohly vzniknout žádné molekuly.
Naopak, kdyby byla elektromagnetická interakce silnější,elektrony by byly k atomovému jádru pevně přichyceny.V takovém případě by nemohlo docházet k chemickým reakcím a zkrátka,nebyl by možný život.
Existuje tedy jakési řídíci centrum vesmíru,protože kdyby řád který ve vesmíru panuje,neexistoval,nevzniklo by vůbec nic.


I nepatrná změna v elektromagnetické interakci by měla vliv na slunce i na množství a intenzitu sluneční energie,která se dostane na Zemi.Tím by nemohla například v rostlinách probíhat fotosyntéza.Přesné nastavení elektromagnetické interakce rozhoduje,zda je na Zemi život možný,nebo ne.
Ve Vesmíru působí množství těchto interakcí.Jedním ovládacím prvkem se nastavuje gravitační síly,jiným elektromagnetické síly,dalším poměr hmotnosti neutronů a protonů atd.
Zmíněné ovládací prvky musí být nastaveny na správné hodnoty,aby vesmír a život,mohli vůbec existovat.
Fyzik Freeman Dyson se vyjádřil,že "...čím více zkoumám vesmír a studuji podrobnosti jeho stavby,tím víc nacházím důkazů o tom,že vesmír v nějakém smyslu musel vědět,že budeme existovat!"

Pokud se elektromagnetické pole Země blíží k nule,propadávájí všichni živé tvory šílenství.
Proč je tomu tak?Protože lidské emoce závisí na elektromagnetickém poli Země!
Bohužel na naší planetě v současnosti převládají chaotické energie.Vinu na tom nese i
radarový systém HAARP na Aljašce,vysílající disharmonické energie,které ovlivňují vědomí člověka a v mozku produkují zmatek.

Život a mysl jsou mimořádnými projevy hmoty.Lidský mozek a mysl,touží od počátku stvoření věcem rozumět,ale zatím ani veškeré poznatky získané na poli biofyziky nebo biochemie,neobjasňují,proč lidé dokážou myslet abstraktně.

Složitost a plánovitost,která je patrná ve všem stvoření je nadpřirozená.
I člověk zde na Zemi přísně podléhá například zákonům zemského elektromagnetizmu.
Je fyziologicky dáno,že lidské tělo má kmitat od 2 do 72 Hz a každá změna v elektromagnetické bilanci v buňkách,má za následek porušení biologických procesů.
Bohužel právě vymoženosti civilizace/ mikrovlnné trouby,počítače,vysokofrekvenční vysílače atd./ způsobily,že je porušen zemský magnetizmus.Neblahé následky neneseme jenom my lidé,ale všechny životní formy žijící na zemi.Problém je ten,že tyto narušené poměry,nelze opravit,nebo vylepšit a tak žijeme v porušeném životním prostředí.Naskýtá se proto otázka: Lze nahradit nedostatek zemského magnetického pole?

Ano,lze.Biofyzikálným výzkumem se vyvinuli moderní přístroje,které vyráběji magnetické pole.Toto uměle vyrobené magnetické pole má biologicky přirozené účinky,které vylaďuje elektromagnetickou bilanci v našich buňkách přesně podle zákonu fyziologie lidského organizmu. To pak příznivě působí na biologické procesy a kromě toho potlačuje bolest.Nejlepší zkušenosti mám s přístrojem UltiCare LT-99,který má vysoké klinické parametry,vysokou účinnost a spolehlivost.Používáním tohoto přístroje ,se nelze předávkovat,nemá vedlejší účinky,nevadí v těle
ani kovy,ani endoprotézy.V dnešní době při narušeném životním prostředí se stává používání nízkofrekvenčních pulzních magnetů,přímo nutností pro vytvoření kvalitnějšího života a pro zachování zdraví.

Klimová Izabela


Další informace a kontakt zde na blogu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama