Transplantační materiály,karcinomy a magnetoterapie.

8. ledna 2010 v 15:30 | Izabela Klimová |  Léčba pulzní magnetoterapiíPoznatky posledních let prokázaly,že například transplantační materiál "Alloplant",
stimuluje regulaci tkání člověka,přičemž biopole rostoucích buněk, je schopno
utlumovat patologickou regeneraci/rakovinové pochody/,
a tím vyvolat normalizaci funkce nemocných buněk!
Při aplikaci pulzní nízkofrekvenční magnetoterapií,získává člověk v rámci regenerace z buněčné úrovně,takový stav svého biopole,že kontroluje patologickou regeneraci a tím se normalizují funkce nemocných buněk.Zároveň dochází ke stimulaci normálních zdravých buněk organizmu.
Je totiž známo,že jednou ze základních příčin smrti starých lidí je rakovina,jako patologická přeměna buněk,které si odžily svůj životní cyklus.
Pokud díky biopoli zamezíme patologické rakovinné změně odumírajících buněk a stimulujeme regeneraci normálních zdravých buněk za nové,je možné prodlužovat věk.
Tím lze vysvětlit například dlouhověkost i několik sto let,o které je zmíňka například v biblických dobách,kdy byl neporušený zemský magnetizmus a tím i biopole člověka.

Víme, že vysoce diferencované buňky /např.buňky srdečního svalu,mozkové buňky,nebo buňky sítnice/ mají pomalou schopnost regenerace a fungují v průběhu svého životního cyklu.
Výzkumy z posledních let ale prokazují,že např.buňky sítnice mají schopnost regenerovat pod vlivem tzv.faktoru růstu fibroblastů.A ten je vyráběn právě regenerujícími buňkami!"
Z toho plyne,že pokud spustíme proces regenerace jakýchkoliv buněk,pak se prostřednictvím chemických faktorů růstu,vyvolává regenerace jiných buněk,včetně vysoce diferencovaných.
Toho je možné dosáhnout,jen pri pozitivním působení na biopole -

A JE TO PRÁVĚ PULZNÍ MAGNETOTERAPIE,

která vyvolává proces obnovy a regenerace buněk.
Světoznámý oftalmolog a transplantolog oční sítnice a autor Alloplantu/transplantačního materiálu/,tyhle experimenty provádí se znamenitým léčebním efektem.

Ernst Rifgatovič Muldašev je autorem Alloplantu a rozpracoval 70 postupů nových očních a plastických operací a zavedl do výroby 58 druhů biomateriálů.
Je to vědec světového jména,který je členem Americké akademie oftalmologie,diplomovaný oftalmolog Mexika,čestný člen a konzultant Luisvillské university USA,přednáší na prestižních klinikách v Německu,Francii,Švýcarsku,Itálii,Rusku,kde získal 52 patentů a publikoval 300 vědeckých prací.Prováděl ukázkové operace ve 40 zemích a jeho práce byly oceněny zlatými medailemi na mezinárodních lékařských výstavách.Každoročně provádí přes 400 složitých operací.
Vynález Alloplantu otevřel možnosti pro regenerativní chirurgii,zaměřenou na pěstování vlastních lidských tkání.
Pomocí Alloplantu ,bylo umožněno léčit i nemoci,které se pokládaly za beznadějné např.diabetická retinopatie,atrofie očního nervu,pigmentový retinit aj.
Celý svůj život zasvětil bádání na poli struktur a biochemie lidských tkání.
Jak sám o sobě tvrdí,není nakloněn k nadpozemským myšlenkám a senzibilitě.Zvykl si hodnotit výsledky vědeckých výzkumů podle jasných a konkrétních parametrů.Přesto byl otevřen všemu,co mu v rámci vědecké práce bylo ukázáno a bez předsudků naslouchajíc svému moudrému podvědomí,obdržel informace ohledně nového transplantačního materiálu.
Svou analýzu překvapivě ukončil úvahou o pojmech,láska,dobro a odhalil výzam slova Amen.
Skutečně je to člověk,který je úžasným projevem Boží existence na Zemi.

Já osobně si velice vážím tohoto vědce,světového jména,který potvrzuje,že přirozené biopole lze získat pomocí nízkofrekvenční magnetoterapie,čímž si člověk zabezpečuje regenerační procesy z buněčné úrovně.

Klimová Izabela 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama