Magnetoterapie šetří Vaše zdraví i finance.

7. ledna 2010 v 20:03 | Izabela Klimová |  Léčba pulzní magnetoterapií
Magnetoterapie šetří Vaše zdraví i finance.

Pro mnohé z nás je zdraví samozřejmostí a teprve,když se přihlásí nemoc,si začneme jeho cenu uvědomovat.Našemu tělu dopřáváme velmi málo péče a pozornosti.Většina lidí pilně pečuje o své auto,o chatu,o zařízení v domácnosti,o své koníčky,nebo o své zvířecí kamarády.Všechno kolem je důležitější,než naše zdraví.Nereagujeme včas na varovní signály
ale naše tělo si pečlivě vše eviduje,shromažďuje a nevěnujeme-li pozornost prvním příznakům,je velmi pravděpodobné,že se náš zdravotní stav bude zhoršovat. A když budeme dlouho tyto varování ignorovat, najednou zjistíme,že jsme "v tom"-onemocníme!
Přitom hlavním předpokladem dlouhého a spokojeného života ,je právě dobrý zdravotní stav.
Efektivní a moderní,nenávykovou prevencí, je léčba pulzní magnetoterapií.Má široké spektrum využití a její regenerační účinky zabezpečují dobrou fyzickou i psychickou kondici a funkčnost našeho organizmu.
Přináší efekt,který šetří náklady na léčbu,čas a napravuje škody způsobené vedlejšími účinky léků,stresů a nezdravého životního stylu.
Žádný stát nemá a v budoucnu nebude mít peníze,aby ufinancoval léčbu rozvinutých nemocí a zákroků k udržení života.Česká republika vydala v roce 2005 cca 56 miliard korun za léčiva a
tendence je stále rostoucí.
Mnozí z nás si pomáhají zachovat zdraví pomocí doplňků zdravé výživy.Zde musím uvést jednu důležitou skutečnost.Pokud je naše tělo zaneseno odpadnými látkami v buněčných membránách,účinnost těchto doplňků na náš organizmus je velmi nízká./asi 25-30%/Když si ale náš organizmus vyčistíme pulzní magnetoterapií,z buněčné úrovně,účinnnost těchto produktů se zvýší na 75-80%.I zde šetříte své finance!

Tato léčebná metoda vykazuje ze všech dosud známých léčebních metod,nejvyšší statistickou míru úspěšnosti 76 - 96%,nejmenší možnosti rizika a nejnižší nákladovost.Přesto se často stává metodou poslední volby,ke které se lékaři uchylují,až když ostatní tradiční metody selhaly.
Paradoxně,právě na základě nárůstu nákladů na léčiva,byl Evropskou komisí v Bruselu pod.označením COST.244,odstartován výzkum léčebních účinků pulzní magnetoterapie.Do projektu byl pod vedením Doc.MUDr.Chvojky a MUDr.Jeřábka, zapojen team 80 lékařů různé specializace.

Výhodou této metody je i faktická neexistence vedlejších účinků.Nelze se jí předávkovat a léčbu mohou absolvovat i lidé s kovy v těle a s totálními endoprotézami.

Úžasnou vlastností této metody,je LÉČBA BOLESTÍ,které opakovaně trápí naši populaci,až v takové míře,že nejsou schopny chodit do práce,nebo normálně fungovat ve svých domovech.Pro zajímavost uvádím statistický údaj SÚKL-u,kde se uvádí,že z dvaceti lidí,kteří byli přivezeni na JIP s krvácením do zažívacího traktu,osmnáct bralo analgetika!

Ortopedické a neurologické onemocnění,jsou nejčastější indikací k lázeňské péči.Jenže do lázní se dostanou většinou až ti,kteří mají pokročilou diagnózu poškození a ti ostatní,kteří by to potřebovali také,si léčbu musí hradit z vlastní peněženky.Když si uvědomíme,že náš zdravotní stav se z roka na rok zhoršuje a prakticky bychom potřebovali lázeňskou péči každoročně,potřebovali bychom horentní finanční částky.Navíc takový lázeňský pobyt vyžaduje kromě procedur i,ubytování,stravování,dopravy i kapesné na kulturu.Pobyt,který si dotyčný zaplatí,je jen na dobu 3-4 týdnů za osobu a co v případě,když jede více osob?! A musíme připustit i ten fakt,že za rok je nutné léčbu opakovat a to stojí přinejmenším opět tolik,ale spíš při rostoucích cenách, víc.
Magnetoterapeutické přístroje jsou jednorázovou investicí.Nejen pro jednoho ,ale pro všechny členové rodiny vč.zvířátek.Nejsou určeny jen na krátkodobou léčbu,ale slouží všem po celý rok-po mnoho let a to v teple domova. Pokaždé,,když jsou potřeba,jsou po ruce,pokaždé,když něco zabolí,sáhnete místo tabletky na bolest,po"magnetkách" a léčíte se.
V dnešní době,kdy se každý bojí marodit,aby nepřišel o práci,je magnetoterapie
skutečným pomocníkem,aby si
člověk zachoval co nejlepší kondici a zdraví.
Na mých stránkách,se dozvíte další informace o této léčebné metodě a v případě ,že zatoužíte žít zdravě,volejte na mé telefonní číslo,nebo emailujte! V rubrice Něco o mně najdete kontakt. Vaše dotazy ráda zodpovím !

Vaše Izabela

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paul Stanley | Web | 27. ledna 2010 v 15:23 | Reagovat

A to vážně funguje?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama