Cévy a elektromagnetické pulzní pole

7. ledna 2010 v 16:44 | Izabela Klimová |  Léčba pulzní magnetoterapií


Velmi častým civilizačním onemocněním,s kterým se při své praxi setkávám,jsou nemoci cévního systému.Věková hranice,kdy tyto nemoci postihují populaci,je stále nižší.Není to však
jen otázka zvýšeného výskytu hypertenze,kdy dlouhodobě je v cévách vyšší tlak,což způsobuje rychlejší opotřebování cév.Časté jsou i záněty cévní soustavy v dolních končetinách,kde stagnuje pohyb lymfy a je špatný žilní návrat.Problematickou skupinou jsou i diabetici,u kterých nedochází k dokonalému prokrvení končetin až do periférie.Další rizikovou skupinou jsou ti,kteří mají roztroušenou sklerózu,Alzheimerovu nemoc,Parkinsonismus,stavy po iktech a po mozkových obrnách,kdy nejsou prokrveny postižená místa a dochází k omezené pohyblivosti.


Při pravidelné aplikaci pulzní magnetoterapií, bylo zaznamenáno více příznivých účinků na cévní soustavu.Z mé vlastní zkušenosti mohu potvrdit výrazné zlepšení u klientů,kteří používali přístroj UltiCare LT-99 nejméně 3 měsíce.
Pod vlivem pulzní magnetoterapie se zvýší průtok krve v mikrocirkulaci,čímž dochází k celkovému prokrvení celého organizmu a ke zlepšení regulace a vyzařování teploty těla.Přívod kyslíku je daleko snadnější,proto zvýšením kapacity transportu kyslíku,se výrazně zlepší průtok krve,viskozita krve a aglomerace erytrocytů.
Následkem regenerečních procesů,se zlepší venózní návrat,elastičnost a průsvit cév.
Dochází k efektnímu zásobení organizmu potřebnými látkami ,čímž se sníží funkční poruchy orgánů a orgánových systémů.
Výrazně narůstá i počet bílých krvinek na krevních stěnách,čímž se zvýší i odolnost vůči zánětům.
Optimalizací hustoty krve ,lze předejít trombózám a ucpávání cév.Vyšší cirkulací se zabepečuje i odstranění cholesterolu,triglyceridů a dalších lipidů ze stěn cévní soustavy.Vyplavuje se i homocystein,který při delší přítomnosti v organizmu,působí jako neurotoxin.
Celkově lze říct,že se při těchto onemocněních se velmi výrazně osvědčila pulzní magnetoterapie a to bez nutnosti operativních zákroků.Snížil se i příjem léků,které mají vedlejší účinky a tím vystavuji náš organizmus dalším rizikům.
Tato léčba simuluje jenom přírodní zemský magnetizmus a proto se jí nelze předávkovat.
Je vhodná pro všechny věkové kategorie,dokonce i pro naše domácí mazlíčkové.
Je dobré být informován o možnosti léčby touto metodou,proto jsem ráda,že Vás na svých stránkách mohu o ni informovat.

Izabela Klimová


Je možné použít přístroj UltiCare nebo BioTorus v prípadě křečových žil?
Odpovedá MUDr. Jeřábek:
Použití mag. polí u křečových žíl bylo popsáno již v 60 letech Žukovem. Měl nekolik tísíc pacientů. Režim pole byl výhradně střídavý 50 Hz. Lze tedy doporučit začít 1. tři dny s režimem 12 Hz, další 2 dny s 25 Hz a dále pokračovat s 50 Hz. Byl by vhodný aplikátor A4C (maxi) podél lýtka. Rovněž tak byl popsán příznivý účinek na bércové vředy žilního původu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama