Proč Barack Obama na mojich stránkách?

8. října 2009 v 22:15 | Izabela Klimová |  Barack Obama

PROČ BARACK OBAMA NA MOJICH STRÁNKÁCH?

Moje stránky jsou všestranné.Najdete na nich pohádky a obrázky pro děti,krásy naší Země,obrázky andělů,nádherné záběry zvířátek,rostlin i minerálů.Můžete se podívat i do Vesmíru a vidět zajímavá videa s různou tématikou.Pronechala jsem prostor i biofotonice a pulzní magnetoterapii-to vše za účelem pohladit si svůj zrak i duši.A to každému podle jeho představ.
Já se však chtěla dotknout a prosvětlit i takovou oblast,jakou je politika.
Většina politiků našeho světa propaguje jenom honbu za mocí,penězi,popularitou a to bez jakýchkoliv skrupulí.
Pan Barack Obama vnesl svěží vzduch do zatuchlých politických kruhů.Jeho duše je plna ušlechtilých plánů,světlých představ i když jeho kůže je tmavá.
Jeho pozitivní energetické pole je nesrovnatelné s ostatními politiky.V Bílém domě je obklopen spoustou nepřejících a reptilních sil,ale jeho silné charisma ho chrání před útoky.
Prosvětluje vše kolem sebe a uvádí věci na pravou míru a to se nehodí sobeckým zájmům jeho okolí.Že vše nedělá dokonale? Je snad Bůh?

Kdyby pan Barack Obama zazářil víc,tak by ho zlikvidovali,jako Kennedyho.Proto musí pracovat dle tempa,které mu určil Vesmír.Je to pozvolné prosvětlování politické scény,postupné prosvětlování našeho světa.Tento člověk se narodil na naši planetu,aby zvýšil spiritualitu naší Země,aby mohla dál pokročit ve své evoluci.
Přečtěte si jeho knihu: Cesta za sny mého otce-a zjistíte jak obrovskou duši tento člověk má.Jeho velikost a odvaha a hloubka světonázoru,mě hluboce oslovila.
Fandím mu v jeho těžkém a zodpovědném životním úkolu a žehnám světlem a láskou
jeho práci,jeho blízkým!
Izabela
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama